Wybory Prezydenckie 2020 Typy Na Zakłady

Wybory Prezydenckie 2020 Typy Na Zakłady

W tym roku czeka nas najważniejsze wydarzenie polityczne ostatnich lat w Polsce – wybór głowy państwa! Czy posiadamy już na wybory prezydenckie 2020 typy na zakłady bukmacherskie? Tak się składa, że co nieco dla Was przygotowaliśmy. W tym tekście razem prześledzimy na wybory prezydenckie 2020 w Polsce zakłady bukmacherskie oraz poznacie kursy oferowane przez serwisy do obstawiania. Jesteście ciekawi, co dla Was mamy? To zapraszamy do lektury. 

Czy wybory prezydenckie 2020 zostaną przełożone?

Zacznijmy od najważniejszej kwestii. Na ten moment nie wiadomo, czy wybory prezydenckie 2020 w Polsce odbędą się w planowanym terminie. Wielce prawdopodobne, że zostaną one przełożone. Powód jest prosty – a jest nim pandemia koronawirusa. Kraje wprowadzają kolejne obostrzenia, a wśród nich jest także Polska. Oznacza to, że planowany termin wyborów prezydenckich 2020 jest zagrożony. Pierwotnie, wybory prezydenckie 2020 w Polsce miały odbyć się 10 maja. Gdy już oficjalna data zostanie potwierdzona, jak najszybciej Was o tym poinformujemy. 

Kto wygrał poprzednie wybory prezydenckie 2020? Przebieg

Oczywiście, wraz z typowaniem wyborów prezydenckich 2020 warto przypomnieć sobie, jak wyglądało głosowanie 5 lat temu. Wybory wygrał, co aktualnie wydaje się rzeczą oczywistą, Andrzej Duda. Obecna głowa państwa startował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i zwyciężył w drugiej turze. W niej spotkał się z poprzednim prezydentem RP, Bronisławem Komorowskim. 

Wśród kandydatów, w 2015 roku, znaleźli się również Paweł Kukiz czy Janusz Korwin-Mikke. Pierwszy z wymienionych osiągnął bardzo dobry, dwucyfrowy wynik, zważając na to, że był to jego polityczny debiut. Dzięki pozytywnemu odbiorowi przez społeczeństwo zdecydował się później także na stworzenie ugrupowania Kukiz’15 – i późńiejszyx start w wyborach parlamentarnych. 

Warto wspomnieć, że Andrzej Duda wygrał zarówno nie tylko drugą, ale i pierwszą turę wyborów prezydenckich 2015. Czy teraz będzie podobnie? Czas pokaże. 

Sposób wyboru prezydenta – zasady głosowania

W przeciwieństwie do wyborów parlamentarnych i sposobu podziału mandatów w Sejmie i Senacie, między partiami politycznymi, wybór prezydenta wydaje się bardzo prosty. Wygrywa kandydat z największą liczbą zgromadzonych głosów. To proste. W wyborach może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 35 lat i posiada czynne prawo wyborcze. Ponadto, żeby kandydatura została poprawnie zarejestrowana, zainteresowana osoba musi zgromadzić 100 tysięcy podpisów na liście poparcia. 

W dniu wyborów, każdy z uprawnionych do głosowania osób (każdy obywatel, który ukończył 18. rok życia) zakreśla “krzyżyk” z nazwiskiem kandydata na karcie do głosowania i wrzuca do urny. Następnie, obwodowe komisje wyborcze przystępują do przeliczania głosów i wyniki wysyłane są do Państwowej Komisji Wyborczej. 

Żeby kandydat osiągnął zwycięstwo w pierwszej turze, musi zgromadzić ponad 50% ważnych głosów. W przeciwnym razie – zarządzana jest druga tura. Prawo startu w niej mają kandydaci, którzy uzyskali dwa najwyższe wyniki w pierwszej turze głosowania. Co jasne – wygrywa ten, który zgromadzi więcej głosów. 

Wybory Prezydenckie 2020 – Kandydaci

W wyborach prezydenckich 2020 w Polsce startuje kilka, bardzo znanych nazwisk. Wśród nich, obecny prezydent – Andrzej Duda. Platforma Obywatelska zdecydowała się na wystawienie Małgorzaty Kidawy – Błońskiej, a PSL postawił na Władysława Kosiniaka – Kamysza. Ze strony Konfederacji wybrano Krzysztofa Bosaka, a Lewicy – Roberta Biedronia. Jako niezależny kandydat startuje Szymon Hołownia, który wielu osobom może kojarzyć się z programami rozrywkowymi stacji TVN. 

Co ciekawe, w początkowych sondażach dziennikarz mógł liczyć na wysokie poparcie. Wydaje się jednak, że nie będzie miało to przełożenia na ostateczne wyniki wyborów prezydenckich 2020. 

Wybory Prezydenckie 2020 Kursy Bukmacherskie
Kursy na wybory prezydenckie 2020 znajdziecie w Fortunie!

Wybory Prezydenckie 2020 Zakłady Bukmacherskie Online

Zakłady na wybory prezydenckie 2020 znajdziecie w najlepszych, polskich serwisach do obstawiania. Co oczywiste, musimy w tym gronie wymienić portale STS, Fortuna oraz BetFan. Każdy z tych serwisów, nie dość, że umożliwi Wam obstawianie wyborów prezydenckich 2020 po atrakcyjnych kursach, to dodatkowo, jeśli użyjecie kodów promocyjnych od naszego serwisu, zyskacie szansę na odbiór atrakcyjnych premii na start. 

W przypadku STS jest to kod KB-VIP. Dzięki jego znajomości, i podaniu go podczas rejestracji, możecie zgarnąć nawet 1259 PLN bonusu startowego! Składa się on z bonusu na start od depozytu do 1230 PLN, a także darmowego zakładu w kwocie 29 złotych. 

Jeśli chodzi o portal Fortuna – kod poznacie, gdy klikniecie w odpowiedni odnośnik na naszej stronie. Gdy już to zrobicie i wykorzystacie go podczas rejestracji – otworzycie sobie drogę do pakietu powitalnego o łącznej wartości 1145 złotych! 

Natomiast, w BetFanie Wasz bonus może osiągnąć kwotę nawet 3100 PLN! W jego skład wchodzi bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka. Jest to jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskim. Żeby z niego skorzystać, wystarczy, że zastosujecie podczas rejestracji w BetFan kod promocyjny: KBONUS100

Wybory Prezydenckie 2020 w Polsce Zakłady Bukmacherskie
Zakłady na wybory prezydenckie w Polsce pojawiły się również w STS!

Kursy na Wybory Prezydenckie 2020 w Polsce

Jak widzicie, w podanych portalach zrealizujecie na wybory prezydenckie 2020 typy na zakłady z, być może, dużym bonusem. Pozostaje jednak jeszcze jedno pytanie. Jak prezentują się kursy na wybory 2020 w Polsce? W sondażach, a także w kursach bukmacherskich na wybory prezydenckie 2020 przoduje Andrzej Duda. Aktualny prezydent może liczyć na przelicznik 1.21 (w Fortunie). Co oznacza, że bukmacherzy nie mają wątpliwości – może on zostać wybrany na drugą kadencję. Na drugie miejsce w zestawieniach może liczyć Małgorzata Kidawa – Błońska, a na trzecie – Władysław Kosiniak – Kamysz. Jednak różnica między kursami na Andrzeja Dudę, a pozostałymi kandydatami, jest bardzo duża. 

Wybory prezydenckie 2020 Typy na zakłady od iKodBonusu

Zapewne zastanawiacie się, jak przestawiają się typy na wybory prezydenckie 2020 od naszego portalu. Nie będziemy w tym przypadku oryginalni i także stawiamy na wygraną Andrzeja Dudy. Oczywiście, może zdarzyć się niespodzianka i wygrana np. Władysława Kosiniaka – Kamysza. Wiele zależy od działań obozu rządzącego, jak i samego prezydenta, w walce z koronawirusem. Sytuacja w sprawie zachorowań i podjętych działań może diametralnie zmienić wyniki wyborów. Warto mieć to na uwadze. Jednak na tę chwilę podtrzymujemy nasze zdanie – Andrzej Duda prawdopodobnie wygra wybory prezydenckie 2020. 

Jeśli jednak nie chcecie stawiać bezpośrednio na wygraną aktualnie urzędującego prezydenta, możecie postawić na wynik procentowy któregoś z kandydatów lub frekwencję. Bukmacherzy pozostawiają Wam w tej kwestii spore pole manewru. Gdyby nie wydarzyło się nic nieoczekiwanego, wydaje się, że można bez problemu zagrać na wynik Andrzeja Dudy powyżej 45%. 

Wybory Prezydenckie 2020. Transmisja, czyli gdzie oglądać wieczór wyborczy

Tradycyjny wieczór wyborczy będzie dostępny w dniu głosowania w godzinach… wieczornych. Po 21 zostaną podane pierwsze, sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020. Oczywiście, będą one się różniły od tych ostatecznych, jednak jak pokazywały ostatnie lata – były one bardzo zbliżone. Można więc uznać, że ten, kto w pierwszych, sondażowych wynikach będzie prowadził – zostanie wybrany/wybrana na urząd prezydenta RP. Wieczór wyborczy znajdzie się, z pewnością, w ramówce wielu (a praktycznie większości) programów informacyjnych w Polsce. 

Wybory Prezydenckie 2020 w Polsce – FAQ

Czy wybory prezydenckie 2020 odbędą się w planowanym terminie?

Na tę chwilę nie została podana nowa data wyborów prezydenckich 2020, co oznacza, że data 10 maja 2020 nie została jeszcze zmieniona. Gdy tylko pojawi się nowa, przeczytacie o tym na iKodBonusu.

Kto startuje w wyborach prezydenckich 2020 w Polsce?

Na liście kandydatów na wybory prezydenckie 2020 znajdują się, między innymi, Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa – Błońska, Władysław Kosiniak – Kamysz, Krzysztof Bosak czy Szymon Hołownia.

Gdzie można obstawiać wybory prezydenckie 2020?

Wybory prezydenckie 2020 można obstawiać w STS, BetFan oraz Fortunie. Na iKodBonusu znajdziecie kody promocyjne, które mogą okazać się w tym pomocne.