Trybson – Kostrzewa Typy na zakłady

21 grudnia 2019 roku w Zielonej Górze odbędzie się druga edycja gali FFF. Jedną z walk, która cieszy się dużym zainteresowaniem jest pojedynek Pawła “Trybsona” Trybały z Damianem Kostrzewą. Kim są obaj zawodnicy? Jeśli chcecie obstawiać FFF 2 – ten artykuł jest dla Was. Najlepsze na Trybson – Kostrzewa typy na zakłady bukmacherskie znajdziecie na naszej stronie. Chcecie je poznać? No to zaczynajmy! 

Paweł Trybała - Damian Kostrzewa
Zielona Góra, Hala CRS - 21.12.2019; 19:00
Wynik\BukmacherSTSLVBetFortuna
Trybson1,321,331,30
Kostrzewa3,053,053,21

Kto odpowiada za FFF 2? 

Pomysłodawcą eventu jest Telewizja Polsat. Free Fight Federation, bo tak brzmi rozwinięcie tajemniczego skrótu FFF, ma zapewniać widzom rozrywkę w postaci walk MMA. Biorą w nich udział osoby związane z, szeroko pojętym, show-businessem. 

Wydaje się, że jest to pomysł zbliżony do organizacji Fame MMA. Czy FFF MMA również osiągnie podobny sukces? Czas pokaże. Fakty są takie, że Polsat zapewnia swoim widzom ciekawe nazwiska w karcie walk. 

Paweł Trybson Trybała – FFF MMA 2

Pierwszy z głównych “aktorów” naszego tekstu jest znany, głównie, ze swoich występów w programie Warsaw Shore. To właśnie dzięki niemu, Trybała zdobył popularność. W trakcie jego trwania, poznał także swoją przyszłą żonę i obecną partnerkę – Elizę. 

Po pewnym czasie, Trybała przeszedł niesamowitą metamorfozę. Porzucił imprezowy tryb życia i w pełni poświęcił się sportom walki. Trybson od kilku lat poważnie traktuje walki MMA. Na pierwszej gali spod szyldu FFF jego przeciwnikiem był Marcin Najman. Trybson znokautował doświadczonego pięściarza już w pierwszej rundzie. 

Damian Kostrzewa – FFF MMA 2

Wiemy, kim jest Paweł Trybała, jednak czy kojarzycie Damiana Kostrzewę? To były reprezentant Polski w piłce ręcznej. Kostrzewa postanowił jednak porzucić szczypiorniaka w 2019 roku i skupić się na sportach walki, a konkretniej na MMA. Swój pierwszy pojedynek stoczył podczas RWC 3 w Gdyni. Odbył się on w lipcu 2019 roku. Pokonał wówczas Piotra Czapiewskiego – przez techniczny nokaut.

Kostrzewa jest królem strzelców najwyższej klasy rozgrywkowej piłkarzy ręcznych w Polsce z sezonu 2012/2013. Kilka lat wcześniej zajął, w tej samej klasyfikacji, 3. miejsce. Ma za sobą także – tak jak pisaliśmy – kilka występów z białym orzełkiem na piersi. Zobaczymy, czy w MMA będzie radził sobie równie dobrze.

Trybson - Kostrzewa Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie na FFF, a w tym na walkę Trybson – Kostrzewa znajdziecie w STS!

Trybson – Kostrzewa Zakłady bukmacherskie online

Czy zakłady na Trybson – Kostrzewa możecie już realizować u najlepszych, polskich bukmacherów? Kursy na Trybson – Kostrzewa są już dostępne w serwisach STS, LVbet oraz Fortuna. 

U ostatniego z nich, były dostępne już zakłady na FFF 1, więc było jasne, że, prędzej czy później, swoje typy na Trybson – Kostrzewa będziecie mogli zrealizować u tego “buka”. Przy okazji możecie wykorzystać w Fortunie kod promocyjny, który pozwoli Wam na aktywację premii powitalnej – 100% bonusu od pierwszej wpłaty do kwoty 1000 PLN, 125 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 20 PLN w formie punktów Fortuna Klub Plus. Wspomniany wyżej kod odkryjecie na naszej stronie

W serwisie STS bonus na start to 100% do 1230 PLN od pierwszego depozytu oraz freebet w kwocie 29 PLN. To wszystko na hasło KB-VIP podane podczas rejestracji. 

W serwisie LVBet premia powitalna to nawet 1570 złotych. 1500 PLN możecie zyskać za dwie pierwsze wpłaty, a 70 złotych otrzymujecie bez depozytu! Kod promocji LVBet, który musicie podać przy dołączaniu do serwisu to KBVIP. 

Uważamy, że przedstawione serwisy oferują najbardziej atrakcyjne kursy na Trybson – Kostrzewa. Ponadto, są markami, którym zaufała już pokaźna liczba graczy. Wydaje się, że nie ma lepszej rekomendacji. 

Trybson – Kostrzewa Typy na zakłady 

Biorąc pod uwagę doświadczenie w sportach walki, sądzimy, że odpowiednie typowanie walki Trybson – Kostrzewa to zwycięstwo byłego gwiazdora Warsaw Shore. Oczywiście, Kostrzewie nie można odmówić siły oraz sportowego charakteru, jednak doświadczenie w szczypiorniaku, a MMA to dwie, zupełnie różne rzeczy. 

Trybała ma już za sobą aż osiem walk “w klatce”, natomiast Kostrzewa tylko jedną. Może mieć to decydujące znaczenie. Oczywiście, pojedynki podczas takich gal jak FFF rządzą się swoimi prawami. Myślimy jednak, że w tej walce to Trybson okaże się zwycięzcą. Taki jest nasz typ na Trybson – Kostrzewa. 

Trybson – Kostrzewa Transmisja

Transmisja walki Trybson – Kostrzewa, a także gali FFF MMA 2 – jak nie trudno się domyślić – będzie dostępna w Telewizji Polsat. Organizator wydarzenia zadbał także o live stream walki Trybson – Kostrzewa. Pojedynek będzie można oglądać na platformie IPLA.TV. Początek gali FFF MMA 2 już 21 grudnia o 19:00 w Zielonej Górze. Do oktagonu w hali CRS, Trybson i Kostrzewa wyjdą po godzinie 20.