Sporty Alternatywne Typy Na Zakłady

W czasach pandemii koronawirusa, wielu graczy zastanawia się, co można obstawiać. Z pomocą użytkownikom przychodzą sami bukmacherzy! W ofertach topowych, polskich portali znalazły się zakłady bukmacherskie na alternatywne ligi wirtualne! Kategorii sportów w nich dostępnych jest coraz więcej, a gracze coraz chętniej spoglądają w stronę ich obstawiania. Jak stworzyć idealne na sporty alternatywne typy na zakłady bukmacherskie? Czy istnieje sprawdzony sposób na obstawianie lig wirtualnych? Wszystko opiszemy Wam w tym tekście

Sporty alternatywne – co to jest? 

Zacznijmy od wyjaśnienia podstawowych kwestii. Wiele osób zastanawia się – czym są sporty alternatywne? Pytanie “na czym polegają ligi alternatywne” jest jednym z częściej wyszukiwanych, w ostatnim czasie, przez użytkowników portali bukmacherskich. Są to zakłady bukmacherskie, które mają dużo wspólnego z klasycznymi, sportami wirtualnymi. Można wręcz powiedzieć, że jest to połączenie realnych wydarzeń sportowych z zakładami wirtualnymi

Sporty Alternatywne Zakłady Bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie na sporty alternatywne są dostępne w STS. Sprawdźcie!

Wyjaśnijmy to na przykładzie: bukmacher dodaje do swojej oferty mecz wirtualny pomiędzy FC Barceloną, a Realem Madryt. Zastanawiacie się pewnie – jak zostanie wygenerowany rezultat takiego meczu ligi alternatywnej? Wyniki są symulowane przez specjalny system. Jest on oparty o mecze między tymi drużynami w przeszłości, aktualną dyspozycję każdego z zespołów, statystyki zespołowe oraz indywidualne danych zawodników. Co najważniejsze – symulacja odbywa się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że, dla przykładu, mecz piłki nożnej trwa 90 minut. Oczywiście, piłka nożna nie jest jedynym sportem alternatywnym, który jest dostępny u bukmacherów. Trzeba jednak przyznać, że została wprowadzona jako pierwsza. 

Sporty alternatywne – oferta na ligi wirtualne

Tak, jak już wspomnieliśmy, w ofercie zakładów na alternatywne ligi wirtualne znajdziemy piłkę nożną, ale i tenis. Sądzimy też, że to nie koniec – i bukmacherzy będą dodawać do swoich ofert kolejne dyscypliny. Zawierają one obstawianie sportów alternatywnych w topowych rozgrywkach – lidze angielskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej. W przypadku tenisa możemy grać na zakładach na czołowe turnieje ATP czy WTA. Oferta na sporty alternatywne jest dość bogata, co powinno zadowolić wszystkich użytkowników zakładów bukmacherskich. Co ważne, kursy na alternatywne sporty wirtualne zawierają zdarzenia, które są zazwyczaj dostępne w przypadku “prawdziwych” wydarzeń – handicapy, ilość zdobytych bramek, żółtych i czerwonych kartek, gemy w spotkaniu czy zwycięstwa w tie-breaku. Możliwości jest naprawdę od zatrzęsienia, wobec czego mamy niezłą namiastkę klasycznego obstawiania.

Sporty alternatywne są dostępne w dwóch formach – pre-match oraz live. Zakłady na żywo na sporty alternatywne oparte są o funkcję live tracker, która pozwala na bieżąco śledzić poczynania w symulowanym wydarzeniu. 

Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie na ligi alternatywne są ciekawym pomysłem. Jednak, nie każdy polski serwis do obstawiania ma je w swojej ofercie. Wobec tego pojawia się pytanie – gdzie można je znaleźć? 

Gdzie można obstawiać sporty alternatywne? Zakłady Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne są dostępne u najlepszych polskich “buków”. Jak już zapewne wiecie – uważamy, że do tego grona zaliczają się STS, BetFan oraz Fortuna. U każdego z tych bukmacherów zrealizujecie swoje typy na zakłady na sporty alternatywne. Pamiętajcie też, że możecie to zrobić z bonusem od naszego portalu! Wystarczy, że użyjecie odpowiednich kodów bonusu do każdego z nich. 

Tym sposobem, użycie kodu KB-VIP podczas rejestracji w serwisie STS spowoduje aktywację ekskluzywnej premii o wartości nawet 1259 złotych! Jest ona złożona z bonusu od depozytu do 1230 PLN, a także darmowego zakładu w kwocie 29 złotych! Standardowo Wasza premia może zamknąć się, co najwyżej, w kwocie 1225 złotych – w pakiecie 1200+25. O tym, jakie korzyści gwarantuje kod promocyjny do STS pisaliśmy już na naszej stronie. W każdej chwili możecie przeczytać naszą recenzję.

Dla porównania – u bukmachera BetFan możecie zyskać nawet 3100 PLN w ramach bonusu na start. Kwotę 3000 złotych możecie zgarnąć przy maksymalnych wartościach trzech pierwszych wpłat, a do tego dostajecie zakład bez ryzyka do 100 złotych. W przypadku tego portalu musicie wpisać kod promocyjny BetFan: KBONUS100

Dopełnieniem naszej trójki jest serwis Fortuna. U tego “buka” możecie odebrać premię w wysokości nawet 1145 złotych! Bonus 100% do 1000 PLN, zakład bez ryzyka do 125 złotych, a także 20 PLN w ramach programu Fortuna Klub Plus – to wszystko zgarniecie, jeśli wykorzystacie kod promocyjny do Fortuny od portalu iKodBonusu. Jak on brzmi? W przypadku tego bukmachera, musicie najpierw odkryć kod, który znajduje się na naszej stronie. Pewnie teraz zapytacie – jak to zrobić?

Wystarczy, że klikniecie w odpowiedni banner, który przeniesie Was do serwisu eFortuna. Spowoduje to automatyczne odkrycie kodu i wpisanie go w formularzu rejestracyjnym, co ułatwi Wam również proces dołączenia do tego portalu. W tym przypadku, również mamy do czynienia z bonusem ekskluzywnym. 

Typy na zakłady na sporty alternatywne – jak obstawiać, żeby wygrywać? 

Pozostaje jeszcze jedna, najważniejsza kwestia z perspektywy graczy, których zainteresował nasz artykuł. Jak obstawiać sporty wirtualne? Jak stworzyć typy na ligi alternatywne, które zapewnią wygraną? Oczywiście, część graczy będzie kierowała się kursami na sporty alternatywne. Jednak pamiętajcie, że na sporty alternatywne kursy bukmacherskie to nie wszystko. Ba, na ligi alternatywne kursy bukmacherskie nie zawsze Wam “powiedzą”, co warto obstawiać. 

Wobec tego, jak przygotować na sporty alternatywne typy na zakłady bukmacherskie? Część procesu i podpowiedzi opisaliśmy już w pierwszym akapicie naszego artykułu. Na samym starcie, warto przejrzeć poprzednie mecze H2H między danymi drużynami czy zawodnikami/zawodniczkami. Ponadto, dobrze jest też sprawdzić jak zainteresowane strony radziły sobie w danych rozgrywkach. Są to rzeczy absolutnie podstawowe do sprawdzenia – tym bardziej, że symulacje są przecież na nich oparte! Oczywiście, podobnie jak w przypadku zakładów na sporty wirtualne będzie w nich trochę przypadku. Jednak należy pamiętać, że element losowości towarzyszy również “realnym” wydarzeniom sportowym. 

Jak obstawiać sporty alternatywne?
Swoje sposoby na obstawianie sportów alternatywnych, w tym tenisa, zagracie w Fortunie!

Nasz sposób na poprawne typy na ligi alternatywne już znacie – to dogłębna analiza zgromadzonych statystyk. Znajdziecie je w wielu miejscach – na stronach bukmacherów, portalach statystycznych, a także… na iKodBonusu! Może się przecież zdarzyć tak, że mecz danej drużyny/sportowca opisaliśmy już na naszej stronie, a w artykułach dokonujemy przecież przeglądu najważniejszych informacji. Jak widzicie – macie mnóstwo możliwości, żeby przygotować się na obstawianie lig alternatywnych. Zakłady bukmacherskie na sporty alternatywne to znakomita… alternatywa i zamiennik dla prawdziwych wydarzeń. Użytkownicy portali bukmacherskich nie mogą narzekać.