PŚ w Zakopanem 2020 Typy Na Zakłady

Już niewiele czasu pozostało do kolejnych konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem! W tym roku, zawody zaplanowano na weekend 25-26 stycznia. Jakie są najpewniejsze na PŚ w Zakopanem 2020 typy na zakłady bukmacherskie? Obstawianie PŚ w Zakopanem z naszym serwisem będzie jeszcze prostsze! Zanim jednak rozpoczniecie grę na zakładach na Puchar Świata w Zakopanem, polecamy zapoznać się z poniższym tekstem! 

Kiedy odbędzie się Puchar Świata w Zakopanem? 

Tak, jak wspomnieliśmy nieco wyżej – skoki w Zakopanem zaplanowano w tym roku na dni 25-26 stycznia. Pierwszego dnia odbędzie się konkurs drużynowy, a następnego – zmagania indywidualne. 

Obiektem rywalizacji – standardowo – będzie Wielka Krokiew. W ostatnich latach skocznia przeszła proces modernizacji. Rekordzistą “nowej” Wielkiej Krokwi jest Dawid Kubacki, który rekord wynoszący 143,5 metra ustanowił w trakcie ubiegłorocznego konkursu drużynowego. 

Skoki w Zakopanem 2019 – wyniki

Wspomniany konkurs drużynowy – tak, jak to będzie w tym roku – również otwierał zmagania najlepszych skoczków świata podczas PŚ w Zakopanem. Polacy zajęli w nim 3. miejsce. Rywalizację wygrali Austriacy, którzy oprócz Polaków wyprzedzili na podium jeszcze reprezentację Niemiec. 

Austriacy potwierdzili swoją wysoką dyspozycję także w konkursie indywidualnym. Wygrał go bezapelacyjnie Stefan Kraft. Drugie miejsce przypadło Norwegowi Robertowi Johanssonowi, a trzecie Japończykowi – Yukiyi Sato. Najlepszym z Polaków był drugiego dnia, ponownie, Dawid Kubacki. Jednak zajął on dopiero 12. miejsce. To zdecydowanie gorzej niż podczas konkursu drużynowego, podczas którego Kubacki – w nieoficjalnych zestawieniach – miał 3. łączną notę (jedynie Stefan Kraft oraz Roman Koudelka mieli wyższą). 

PŚ w Zakopanem Zakłady bukmacherskie
Zakłady na PŚ w Zakopanem znajdziemy w STS!

Bardzo słabo w trakcie wspomnianego weekendu zaprezentował się Kamil Stoch. O ile jego skoki w “drużynówce” można było uznać za przeciętne, o tyle w konkursie indywidualnym trzykrotny mistrz olimpijskich zdecydowanie pokpił sprawę. Koszmarny błąd na progu spowodował, że Stoch nie wszedł nawet do drugiej serii i zajął dopiero 36. miejsce. Co ciekawe, dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli drugi rok z rzędu nie zakwalifikował się do decydującej serii zmagań podczas zawodów w Zakopanem. Pech? Czy może zbyt duże obciążenie psychiczne spowodowane występem przed “własną” publicznością? Z pewnością nie brak umiejętności. Sam skoczek był jednak załamany swoim skokiem. 

Klasyfikacja PŚ w skokach 2020 przed zawodami w Zakopanem

Na ten moment, pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Karl Geiger. Niemiec zgromadził do tej pory aż 886 punktów. Na drugim miejscu w klasyfikacji jest Stefan Kraft. Austriak może poszczycić się zdobyciem 803 punktów. Trzecia lokata przypada na tę chwilę Ryoyu Kobayashiemu. Japończyk z dorobkiem 795 punktów wyprzedza Dawida Kubackiego (764). Polak jest na czwartej pozycji, a gonić go próbuje Marius Lindvik (545). Kolejny z Biało-czerwonych – Kamil Stoch jest na 6. pozycji (474). 

Puchar Świata w Zakopanem Kursy
Kursy na każdy konkurs PŚ, także i na ten w Zakopanem, znajdziecie w LVBet!

PŚ w Zakopanem 2020 Zakłady bukmacherskie 

Na Puchar Świata w Zakopanem 2020 zakłady już teraz znajdziecie u topowych bukmacherów. Jakiś czas temu było na to za wcześnie, ale już są! Byliśmy pewni, że im bliżej rozpoczęcia zawodów, tym najlepsze serwisy do obstawiania pokuszą się o kursy na PŚ w Zakopanem. W gronie tych portali znalazły się marki STS, LVBet oraz Fortuna

Nowym użytkownikom musimy zdradzić trochę informacji na temat bonusów u tych bukmacherów. Stali bywalcy mają okazję nieco odświeżyć sobie informacje. W każdym z tych serwisów zgarniacie ekskluzywny bonus powitalny na start. Warunek? Przede wszystkim użycie naszych kodów promocyjnych, podczas rejestracji w danym portalu. 

Do STS należy wykorzystać hasło KB-VIP. Spowoduje ono, że aktywowana zostanie Wam na koncie promocja – bonus 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty, a także freebet w kwocie 29 PLN. 

U bukmachera LVBet bonus jest jeszcze wyższy, lecz w nieco innej formie. Premia od depozytu może wynieść nawet 1500 PLN, ale jest zależna od wysokości dwóch pierwszych wpłat (a nie od jednej jak to miało miejsce w przypadku STS), a także 70 PLN premii bez potrzeby deponowania środków. Tutaj jest potrzebny kod KBVIP podczas rejestracji.

W serwisie Fortuna – gdy zastosujecie nasz kod promocyjny – także znajdziemy inne bonusy niż w przypadku dwóch wyżej wymienionych bukmacherów. Tutaj jest to bonus 100% do 1000 PLN od pierwszego depozytu, 20 PLN w ramach punktów FKP, a także zakład bez ryzyka, który może przyjąć wartość nawet 125 PLN. 

Atrakcyjne oferty powitalne, prawda? Jeśli macie chęć – możecie zawsze skorzystać z podanych kodów promocyjnych. Tym bardziej, że ich użycie zwiększa potencjalny, standardowy bonus. To w tych serwisach zrealizujecie nasze na PŚ w Zakopanem 2020 typy na zakłady u bukmacherów.

PŚ w Zakopanem 2020 Kursy bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy, kursy na PŚ w Zakopanem są już dostępne i tak, jak przypuszczaliśmy, w gronie faworytów znaleźli się: Kubacki, Kraft, Kobayashi oraz Geiger. To ten kwartet zdominował początek 2020 roku na skoczniach narciarskich na świecie! Kurs na wygraną Kubackiego w zawodach indywidualnych to w tej chwili 2.75 (stan na 24.01.2020, 12:30; bukmacher STS). Nieco mniejsze szanse daje się Kraftowi oraz Kobayashiemu. Przelicznik na Geigera oscyluje już w okolicach 12.00. Swoją drogą, cały czas możecie sprawdzać kursy i typy na Puchar Świata 2019/2020.

Jakie obstawianie PŚ w Zakopanem 2020 ma sens? 

Jeśli chodzi o nasze na PŚ w Zakopanem 2020 typy na zakłady bukmacherskie to nie będą one do końca wyszukane. Napisaliśmy, że przypuszczamy kto mógł liczyć na znalezienie się w gronie faworytów bukmacherów i to się potwierdziło. Sądzimy więc, że wspomniani wyżej zawodnicy powalczą o tryumf w zawodach indywidualnych. Do grupy spróbują również pewnie dołączyć Kamil Stoch, Stephan Leyhe oraz Marius Lindvik. W konkursie drużynowym faworytami będą Niemcy, Norwegowie, Polacy oraz Austriacy. To te reprezentacje powinny rozdzielić między sobą czołowe lokaty. 

PŚ w Zakopanem 2020 Transmisja

Transmisja Pucharu Świata w Zakopanem 2020 odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2020 roku – to oczywiste. Będzie ona dostępna na antenach Telewizji Polskiej oraz Eurosportu. Nie oznacza to jednak, że to jedyne miejsca, gdzie obejrzycie PŚ w Zakopanem. Także miłośnicy internetu będą mogli znaleźć transmisję w formie live streamu. Zawody w Zakopanem obejrzycie również na SPORT.TVP.PL oraz platformie Eurosport Player. W telewizji Puchar Świata w Zakopanem 2020 będzie dostępny na TVP1, TVP Sport oraz Eurosport 1. 

Przypomnijmy, że w Zakopanem zaplanowano dwa konkursy Pucharu Świata – jeden drużynowy oraz jeden indywidualny. Kto okaże się zwycięzcą? Miejmy nadzieję, że to Polacy będą odgrywać w tych zawodach pierwsze skrzypce!