Noblebet Kod Bonusowy

W Polsce jest wiele serwisów bukmacherskich, a właśnie otwarto kolejny! Czym jest NobleBet? Poznaj nowego buka”, a także NobleBet kod bonusowy na obstawianie i rozpocznij grę w tym serwisie! 

BonusOpis
Noblebet Kod BonusowyNie jest wymagany
Bonus powitalnyNawet do 1650 PLN!
Bonus na Sporty WirtualneDo 50 PLN
Opcja Cash-OutDostępna!
WpłatyMin. 10 PLN
Wypłata środkówNawet w 10 minut!
Support24/7

Noblebet zakłady bukmacherskie online 

Gracze, co chwilę szukają kolejnych miejsc do grania na zakładach bukmacherskich. Najlepiej robić to, oczywiście, w tych legalnych źródłach, gdzie mamy pewność, że robimy to zgodnie z prawem i nie będziemy mieli przez to kłopotów. 

Serwis NobleBet.pl wystartował 19 września. Jednakże, bukmacher otrzymał licencję dużo wcześniej. Zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 roku, które zostało wydane przez Ministerstwo Finansów, uprawnia firmę Polski Bukmacher sp. z o.o. do operowania na terenie naszego kraju na zakładach bukmacherskich online. Co znajdziemy w Noblebet?

 

 

Logowanie do Noblebet 

Zanim jednak przeprowadzimy nasze pierwsze Noblebet logowanie, musimy ukończyć proces rejestracji w Noblebet. W tym celu, należy wypełnić formularz, który wyświetli się nam po zaznaczeniu, w prawym górnym rogu strony, opcji Rejestracja”. 

Proces dołączenia do serwisu noblebet.pl jest bardzo prosty i bliźniaczo podobny do konkurencji. Nie mamy w nim nic nadzwyczajnego. Imię, nazwisko, PESEL, mail, nazwa użytkownika, hasło – absolutny standard. Jest także oczywiście pole NobleBet kod bonusowy. 

Po ukończeniu rejestracji, należy się zalogować na konto i dokonać weryfikacji przez przesłanie zdjęć dokumentu. Normalka. Wspomnieliśmy jednak, że istnieje pole kod promocyjny Noblebet. Co należy tam wpisać? Na ten moment – nic. Bonus powitalny otrzymacie, niezależnie, od tego, czy wpiszecie kod bonusowy Noblebet w czasie rejestracji, czy nie. 

Dołożymy jednak wszelkich starań, aby pole na kod rejestracyjny Noblebet nie pozostało długo puste. Tak, jak istnieje nasz LVBet kod promocji  tak i w Noblebet.pl postaramy się, byście mieli okazję na “ekstra” premię. A skoro o bonusach mowa… 

Noblebet Zakłady bukmacherskie online

Noblebet kod bonusu i inne promocje 

Noblebet Bonus powitalny 

Pierwszą podstawową promocją, jakiej oczekują gracze, rejestrując się w nowym serwisie jest bonus na start. Noblebet również go, jak najbardziej posiada. 

W nowo-powstałym serwisie bukmacherskim Noblebet bonus to premia nawet do 1650 PLN! Jest ona jednak rozłożona na trzy mniejsze bonusy. Pierwszy to bonus 100% do 800 PLN, drugi 50% do 800 PLN, a trzeci to zakład bez ryzyka do 50 PLN na Sporty Wirtualne. Jak łatwo policzyć – razem jest to 1650 PLN. 

NobleBet nie wypłaca jednak całej kwoty na konto bonusowe, a przelewa graczom 5% włożonej kwoty. Następnie, użytkownik ma za zadanie zaznaczyć odpowiedni mnożnik – x20 w przypadku pierwszego depozytu, x10 w przypadku drugiego. 

Dopiero w przypadku Noblebet zakładu bez ryzyka, cała wpłacona kwota jest podwajana przez bukmachera i przyznana na nasze konto bonusowe. Oczywiście, maksymalna premia to 50 złotych. 

W ramach premii powitalnej, nie istnieje w Noblebet bonus bez depozytu. Mimo to, należy przyznać, że jest on i tak bardzo wysoki. Premii bez wpłaty brakuje, jednak wysokość bonusu depozytowego w znacznym stopniu to wynagradza. Minimalna kwota wpłata na konto gracza to 10 PLN. 

 

 

Jak obrócić Noblebet bonus na start? 

W przypadku pierwszych dwóch bonusów, należy dokonać, odpowiednio, cztero- oraz trzykrotnego obrotu depozytem – dopiero wtedy nasze środki będą możliwe do wypłaty. Minimalny kurs zdarzeń na kuponie to 1,85, jednak w przypadku kuponów AKO, każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1,40.  

UWAGA: Należy jednak pamiętać, że kupon, który będzie kwalifikował nas do odbioru samych bonusów, musi zawierać minimum dwa zdarzenia, po łącznym kursie 3.0, z minimalną wartością 1.30 dla każdej z selekcji. 

Jeśli chodzi o bonus na Sporty Wirtualne, maksymalna kwota 50 PLN podlega pięciokrotnemu obrotowi. Trzeba przyznać, że warunków do uzyskania całkowitej premii, a także poszczególnych zasad obrotu jest sporo. Warto jednak, naszym zdaniem, zapoznać się z nimi wszystkimi i wykorzystać to, co daje nam NobleBet na start. 

Pozostałe promocje NobleBet 

NobleBet oferuje swoim graczom także promocje ograniczone czasowo. Wszystkie możecie znaleźć w zakładce Promocje” na stronie noblebet.pl. Jest to m.in. promocja na zakłady na Ekstraklasę. Oprócz tego, NobleBet zapewnia swoim graczom możliwość skorzystania z opcji Cash-out”, czyli zamknięcia kuponu i wypłaty środków, przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń. 

Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, jeśli nie jesteśmy pewni, co do wszystkich rozstrzygnięć. 

Oferta NobleBet 

Nowy polski bukmacher to nie tylko Noblebet kod promocyjny, czy bonus na start, ale także kompleksowa oferta na zakłady. Trzeba przyznać, że w serwisie noblebet.pl znajdziemy wszystko, czego bukmacherska dusza potrzebuje. 

Użytkownicy znajdą tu zarówno zakłady na piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę czy sporty walki, jak i sekcję Sportów Wirtualnych. Oczywiście, nie mogło zabraknąć również opcji Noblebet zakłady live, które pozwalają obstawiać graczom wydarzenia, w trakcie ich trwania. Na stronie znajdziemy także zakładkę Noblebet wyniki, która pozwala sprawdzić najświeższe rozstrzygnięcia ze sportowych aren. 

Trzeba przyznać, że Noblebet zadbało, aby już na starcie nie odstawać od konkurencji, która na polskim rynku jest bardzo duża, a często o przewadze jednego serwisu, nad drugim decydują detale. 

Noblebet bonus

Noblebet Mobile 

Dochodzimy do punktu, w którym można wymienić jakąś wadę serwisu. Niestety, na ten moment aplikacja Noblebet to fikcja. Nie ma możliwości grania na zakładach bukmacherskich w NobleBet za pośrednictwem smartfona. 

Należy jednak pamiętać, że serwis dopiero wystartował, więc z czasem pewnie i apka od NobleBet się pojawi. Miejmy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej. 

Podsumowanie i opinie Noblebet

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, Noblebet opinie będą na początku pozytywne. Musimy przyznać, że stronka nowego buka” prezentuje się bardzo dobrze, a oprócz atrakcyjnej oferty na zakłady oraz wysokiego bonusu powitalnego, na uwagę zasługuje starannie przygotowana szata graficzna strony. Czy to jednak wystarczy, aby walczyć z największymi serwisami bukmacherskimi w Polsce? Czas pokaże.

Noblebet Kod Bonusowy

9.2

Pole kodowe

9.0/10

Promocje

9.0/10

Kursy

9.5/10