Mr BET Kod Promocyjny

BonusOpis
Bonus powitalny:Informacje dotyczące wysokości bonusu na start pojawią się wraz ze startem serwisu.
Bonus Bez Depozytu:Informacje dotyczące wysokości ewentualnego bonusu bez wpłaty pojawią się wraz z oficjalnym startem serwisu.
Mr BET Kod Promocyjny: Informacje o kodzie promocyjnym pojawią się, gdy już Mr BET wystartuje.

Mr Bet to kolejny bukmacher z licencją na polskim rynku bukmacherskim. Co prawda, serwis jeszcze nie wystartował, jednak wiemy, że już teraz jest wiele osób, która zastanawia się nad tym, czy jest/czy będzie dostępny w Mr Bet kod promocyjny na 2020 rok. Mamy nadzieję, że nasz tekst pozwoli Wam rozwiać te wątpliwości. W artykule poznacie także informacje na temat zakładów bukmacherskich Mr Bet. Jesteście gotowi? 

Mr Bet – legalny, polski bukmacher? 

Serwis Mr Bet jest w pełni licencjonowanym, polskim bukmacherem. Firma otrzymała w 2020 roku specjalne zezwolenie, które jest wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów. Pozwala ono na prowadzenie działalności opartej o bukmacherskie zakłady wzajemne. Prezesem zarządu spółki, która została założona w Cieszynie, jest Konrad Łabudek, a dokładne dane, pod jakimi widnieje w rejestrach to: KRS – 0000748281, NIP – 5482704652, REGON – 381380504.

Mr BET Kod Bonusowy 2020

Portal bukmachera MrBet na ten moment nie wystartował, co jednocześnie oznacza, że nie posiadamy jeszcze do MrBet kodu promocyjnego na zakłady bukmacherskie. Można się jednak spodziewać tego już niedługo. W MrBet kod bonusowy powinien być dostępny tuż po starcie portalu. Skąd mamy taką pewność? Może nie jest to pewność, jednak żywimy głęboką nadzieję, że taki kod rejestracyjny do MrBet się pojawi. Tym bardziej, że będzie to wskazywało na umożliwienie potencjalnym, nowym użytkownikom uzyskanie ekskluzywnej premii powitalnej.

Oczywiście, może zdarzyć się tak, że bonus na start w MrBet będzie dostępny nawet i bez kodu promocji do Mr Bet. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że jeśli będzie dostępny w MrBet kod voucherowy, to pozwoli on na odbiór premii większej niż tej, dostępnej w standardowej ofercie. Co za tym idzie – spodziewamy się, że w kwestii kodu bonusu MrBet pójdzie drogą swojej konkurencji. 

Bonus powitalny od MrBet

Możemy się też zastanawiać, jak wysoki bonus przygotuje bukmacher MrBet. Na polskim rynku bukmacherskim mamy do czynienia z różnymi wysokościami premii. Z jednej strony – mamy wysokie bonusy powitalne, które są dostępne, chociażby, w BetFan, STS czy Fortunie. Z drugiej – możemy trafić na taki serwis jak Superbet, gdzie premia powitalna nie należy do najwyższych na rynku. Ci, którzy zamierzają zarejestrować się w Mr Bet mają z pewnością dużą nadzieję, że legalny bukmacher MrBet trafi do pierwszej grupy, wymienionych przez nas, bukmacherów. 

Skoro jednak powiedzieliśmy, że najwyższe bonusy na rynku uzyskacie, między innymi, w BetFanie, STS oraz Fortunie – warto byłoby co nieco o tym napisać. W pierwszym z serwisów możecie zgarnąć bonus powitalny nawet do 3100 PLN! Składa się on z premii od depozytu oraz zakładu bez ryzyka (pakiet 3000+100 złotych). Wszystko z kodem KBONUS100. Szczegółową recenzję i opis tego, jak działa kod polecający do BetFan, znajdziecie na iKodBonusu.

W STS kod promocyjny to KB-VIP. Odblokowuje od dostęp do premii o łącznej wartości nawet 1259 PLN. Jest to bonus od pierwszej wpłaty do 1230 złotych oraz freebet – w kwocie pozostałych 29 złotych. 

W przeciwieństwie do dwóch powyższych serwisów, Fortuna ma trzy rodzaje premii powitalnej – bonus od pierwszego depozytu (do 1000 PLN), zakład bez ryzyka (do 125 PLN) oraz bonus w ramach programu FKP, który działa na zasadzie programu lojalnościowego (kwota 20 PLN). Łączna wartość pakietu to nawet 1145 złotych. Kod promocyjny do Fortuny opisaliśmy na naszej stronie – żeby z niego skorzystać, należy go odkryć

Bonus BetFan atlernatywa dla Mr BET
Czy bonus na start w Mr BET dorówna temu, dostępnemu w BetFan? Sprawdź go u tego “buka”!

Przyznajcie, że te sumy robią wrażenie. Czy bonus w MrBet będzie mieć podobną wartość? Dobrze by było. Tym bardziej, że nowe marki potrzebują zdobyć zaufanie użytkowników, żeby stać się popularne. Bonus powitalny to jedna z dostępnych dróg. 

Mr Bet Zakłady bukmacherskie online

Jak będą wyglądać zakłady w Mr Bet? To wielka niewiadoma. Oczywiście, należy spodziewać się najpopularniejszych typów zakładów – na piłkę nożną, koszykówkę czy tenis ziemny. Powinna pojawić się również w ofercie Mr Bet sekcja zakładów na e-sport, a także sporty wirtualne. To bardzo pożądane, w ostatnim czasie, kategorie przez użytkowników. Nie spodziewamy się niczego nadzwyczajnego po ofercie Mr Bet na zakłady bukmacherskie. Jednocześnie, oczekujemy oferty porównywalnej z tymi, które są dostępne w konkurencyjnych serwisach

Zakłady bukmacherskie w STS alternatywa dla Mr BET
Czekając na ofertę zakładów bukmacherskich w Mr BET – sprawdźcie je w STS!

Mr Bet Aplikacja Mobilna

Aplikacja MrBet powinna być dostępna od razu, po uruchomieniu działalności przez firmę. Jeśli się pojawi, miejmy nadzieję, że będzie ona dostępna na oba najpopularniejsze systemy mobilne – Android oraz iOS. Może się jednak zdarzyć tak, że będzie ona dostępna tylko na jeden z tych systemów (jeśli tak będzie, najpewniej pojawi się na Androida). 

Mr Bet Metody Płatności

Wpłaty i wypłaty w MrBet powinny obsługiwać najpopularniejsze metody transferu środków. Należą do nich karty płatnicze, systemy płatności internetowych czy e-portfele. Nie spodziewamy się wielu metody płatności, ale te najpopularniejsze powinny w zupełności wystarczyć. Tym bardziej, że kart MasterCard czy VISA lub BLIK-a używa teraz (praktycznie) każdy użytkownik serwisów bukmacherskich. 

Mr Bet Kod Promocyjny – podsumowanie recenzji, opinie

Wiemy już, że w Mr Bet kod promocyjny jeszcze nie istnieje. Zastanawiacie się też pewnie, kiedy start MrBet nastąpi. Myślimy, że moment ten nadejdzie jeszcze w 2020 roku, choć należy się spodziewać tego raczej w drugiej połowie roku. Oczywiście, razem ze startem powinien przyjść również bonus powitalny w MrBet oraz kod rabatowy. Gdy tylko go poznamy – przeczytacie o tym na iKodBonusu. Wtedy będzie można też napisać szerszą recenzję marki Mr Bet – poznacie też nasze opinie o MrBet. Trzeba czekać. 

Mr Bet – FAQ

Czy Mr Bet to zaufany serwis? 

Strona bukmachera jeszcze nie wystartowała, jednak gdy tylko to się stanie – będzie można uznać go za zaufaną. Firma jest legalnym bukmacherem, więc użytkownicy będą mogli bez obaw korzystać z możliwości oferowanych przez ten serwis.

Czy jest już dostępny do Mr Bet kod promocyjny?

Nie posiadamy jeszcze informacji na temat dostępnego w MR BET kodu promocyjnego. Gdy kod bonusowy Mr Bet będzie znany podamy go, jak najszybciej. Dlatego też warto śledzić informacje dostępne na iKodBonusu.

Jaki będzie bonus na start w MrBet?

Kwota bonusu powitalnego w Mr Bet nie jest jeszcze znana. Należy mieć jednak nadzieję, że nawiąże ona do najwyższy kwot premiowych na polskim rynku bukmacherskim.