LVBet Fame MMA 6 Typy na zakłady

Zastanawiasz się, gdzie będą dostępne kursy na Fame MMA 6? Sprawdzone na LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady bukmacherskie poznasz dzięki naszemu portalowi! Kto zawalczy na Fame MMA 6? Pytań jest mnóstwo, ale my postaramy się Wam odpowiedzieć na każde z nich! Zaczynajmy!

Fame MMA – co to właściwie jest?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – skąd wzięło się Fame MMA? Kto wpadł na ten pomysł? Osobami, które często widzimy podczas eventów są Wojciech Gola oraz Michał Baron. Pierwszy z nich jest znany z występów w programie Warsaw Shore, drugi – ze swojej internetowej twórczości. Obaj panowie znajdują się w grupie włodarzy federacji Fame i są też osobami, które najczęściej udzielają się publicznie w kwestiach związanych z Fame MMA.

Na Fame MMA występują osobowości telewizyjne, muzycy, youtuberzy… Kto wie, może kolejne grupy społeczne i/lub zawodowe dołączą do tego grona w przyszłości?

Fame MMA 5 – co działo się na poprzedniej edycji?

Zanim przejdziemy do tematu Fame MMA 6, warto sprawdzić, z czym mieliśmy do czynienia podczas gali, która odbyła się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie. Hala, która mieści się na granicy Gdańska i Sopotu, wypełniła się po brzegi. Trzeba przyznać, że, z edycji na edycję, zainteresowanie eventem rośnie, co oczywiście można uznać za bardzo duży sukces włodarzy federacji Fame.

Na piątą galę spod szyldu Fame MMA zaplanowano aż osiem walk. W pierwszej z nich, Kamil Hassan znokautował Oleha Riaszeńczewa, znanego z programu Big Brother. Hassi” pokonał swojego rywala high-kickiem, a sam pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Druga walka padła łupem Kamila Kastiego” Stępińskiego, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Krystianem Krychą” Wilczakiem. W walce kobiet, Monika Esmeralda” Godlewska walczyła z Eweliną Kubiak. Ewelona” – gwiazda programu Warsaw Shore – wygrała przez TKO już w 1. rundzie.

W walce Dawida Malczyńskiego z Tomaszem Olejnikiem nie było niespodzianki. Ten pierwszy był zdecydowanym faworytem tego starcia i pewnie pokonał swojego rywala już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Malczyński zakończył pojedynek efektownym kopnięciem na wątrobę.

Swoją walkę wygrał także Szymon Kasprzyk. YouTuber znany pod pseudoniem IsAmU” wygrał z Rafonixem”. W jednej z najbardziej wyczekiwanych rywalizacji, Lord Kruszwil” pokonał Mateusza Mini Majka” Krzyżanowskiego. Przedostatni pojedynek to starcie Marcina Malczyńskiego z Markiem “AdBusterem” Hoffmanem. Rywalizację wygrał ten pierwszy.

LVBet Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie
Zakłady na Fame MMA 6 znajdziecie w LVBet!

W walce wieczoru, Marcin Najman stanął w oktagonie naprzeciwko Bonusa BGC. Piotr Witczak, mimo przewagi wagowej, nie był w stanie pokonać emerytowanego, ale bardzo doświadczonego rywala. Najman wygrał w 1. rundzie przez TKO.

Kto zawalczy na Fame MMA 6? Karta walk

Pełny zestaw walk nie jest jeszcze znany, ale kilka osób potwierdziło już swój udział w Fame MMA 6. W tym gronie znajdują się, między innymi, Marcin Najman, który przyjął wyzwanie rzucone przez Piotra Bestię” Piechowiaka, a także Marta Linkiewicz. Patoinfluencerka potwierdziła swój pojedynek z Luxurią Astaroth.

Mateusz Tromba” Trąbka zawalczy z Kacprem Błońskim, a rywala szukają Damian Stifler” Zduńczyk oraz raper Sobota. W gronie potencjalnych przeciwników pierwszego z nich wymienia się m.in. Merghaniego.

Nadal nie wiadomo czy na Fame MMA 6 wystąpi Mini Majk. Po walce z Kruszwilem, Krzyżanowski przyznał, że chce odpocząć od walk w klatce. Coraz więcej mówi się jednak o wyzwaniu rzuconym przez Mini Jacka. Bez wątpienia, byłoby to wydarzenie bez precedensu, na skalę światową.

LVBet Fame MMA 6 Kursy
Kursy na Fame MMA 6 już niedługo pojawią się w LVBet!

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 6? 

Nie jest jeszcze dokładnie znana data, ani miejsce gdzie Fame MMA 6 się odbędzie. Gdy tylko zostanie podana ta informacja, czym prędzej Was o tym poinformujemy.

LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady – gdzie je zrealizujecie?

  • Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Fame MMA 6 znajdziecie w serwisie LVBet. Jest on oficjalnym partnerem gali, więc jest to bezpieczne miejsce, gdzie zrealizujecie swoje LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady. Wykorzystując kod promocyjny LV Bet, czyli hasło KBVIP, każdy nowy użytkownik serwisu LVBet.pl otrzymuje dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej! Zawiera się w niej bonus depozytowy do 1500 złotych, a także 70 PLN jako premia bez wpłaty! Wszystko co musicie zrobić, to zarejestrować się u tego bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu i w odpowiednim polu wpisać podane wyżej hasło.

  • Najwyższe kursy na Fame MMA 6 tylko na iKodBonusu!

Żeby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi obstawiania Fame MMA 6, warto odwiedzać regularnie nasz serwis. Znajdziecie tutaj wszystkie aktualne informacje na temat najlepszych typów na Fame MMA 6, kursy na poszczególne walki i wiele więcej. Tym bardziej, że typowanie Fame MMA 6 nie będzie wcale takim prostym zadaniem.

Transmisja LVBet Fame MMA 6

Ci, którzy nie zainwestują w bilety na Fame MMA 6, będą mogli śledzić transmisję live z tego wydarzenia. Jak to zrobić?

  • Fame MMA 6 Transmisja w internecie

Live stream z Fame MMA 6 będzie dostępny na oficjalnej stronie gali. Transmisja odbędzie się w systemie PPV, a jej prawdopodobny koszt to 19,99 PLN.

  • Fame MMA 6 transmisja w TV

Fame MMA 6 na żywo będzie transmitowane tylko w internecie. Niestety, żadna telewizja nie pokaże relacji z tego wydarzenia na swoich łamach.