LVBet Fame MMA 6 Typy na zakłady

Zastanawiasz się, gdzie będą dostępne kursy na Fame MMA 6? Sprawdzone na LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady bukmacherskie poznasz dzięki naszemu portalowi! Kto zawalczy na Fame MMA 6? Pytań jest mnóstwo, ale my postaramy się Wam odpowiedzieć na każde z nich! Zaczynajmy!

Fame MMA – co to właściwie jest?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – skąd wzięło się Fame MMA? Kto wpadł na ten pomysł? Osobami, które często widzimy podczas eventów są Wojciech Gola oraz Michał Baron. Pierwszy z nich jest znany z występów w programie Warsaw Shore, drugi – ze swojej internetowej twórczości. Obaj panowie znajdują się w grupie włodarzy federacji Fame i są też osobami, które najczęściej udzielają się publicznie w kwestiach związanych z Fame MMA.

Na Fame MMA występują osobowości telewizyjne, muzycy, youtuberzy… Kto wie, może kolejne grupy społeczne i/lub zawodowe dołączą do tego grona w przyszłości?

Fame MMA 5 – co działo się na poprzedniej edycji?

Zanim przejdziemy do tematu Fame MMA 6, warto sprawdzić, z czym mieliśmy do czynienia podczas gali, która odbyła się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie. Hala, która mieści się na granicy Gdańska i Sopotu, wypełniła się po brzegi. Trzeba przyznać, że, z edycji na edycję, zainteresowanie eventem rośnie, co oczywiście można uznać za bardzo duży sukces włodarzy federacji Fame.

Na piątą galę spod szyldu Fame MMA zaplanowano aż osiem walk. W pierwszej z nich, Kamil Hassan znokautował Oleha Riaszeńczewa, znanego z programu Big Brother. Hassi” pokonał swojego rywala high-kickiem, a sam pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Druga walka padła łupem Kamila Kastiego” Stępińskiego, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Krystianem Krychą” Wilczakiem. W walce kobiet, Monika Esmeralda” Godlewska walczyła z Eweliną Kubiak. Ewelona” – gwiazda programu Warsaw Shore – wygrała przez TKO już w 1. rundzie.

W walce Dawida Malczyńskiego z Tomaszem Olejnikiem nie było niespodzianki. Ten pierwszy był zdecydowanym faworytem tego starcia i pewnie pokonał swojego rywala już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Malczyński zakończył pojedynek efektownym kopnięciem na wątrobę.

Swoją walkę wygrał także Szymon Kasprzyk. YouTuber znany pod pseudoniem IsAmU” wygrał z Rafonixem”. W jednej z najbardziej wyczekiwanych rywalizacji, Lord Kruszwil” pokonał Mateusza Mini Majka” Krzyżanowskiego. Przedostatni pojedynek to starcie Marcina Malczyńskiego z Markiem “AdBusterem” Hoffmanem. Rywalizację wygrał ten pierwszy.

LVBet Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie
Zakłady na Fame MMA 6 znajdziecie w LVBet!

W walce wieczoru, Marcin Najman stanął w oktagonie naprzeciwko Bonusa BGC. Piotr Witczak, mimo przewagi wagowej, nie był w stanie pokonać emerytowanego, ale bardzo doświadczonego rywala. Najman wygrał w 1. rundzie przez TKO.

Kto zawalczy na Fame MMA 6? Karta walk

Do wydarzenia pozostało już niewiele czasu. W związku z tym, znamy już wszystkich głównych aktorów tego wydarzenia. Kto zawalczy na Fame MMA 6?

Maciej “Szewcu” Szewczyk – Dawid “Ambro” Ambroziak

Jednym z pojedynków, który odbędzie się podczas gali w Częstochowie będzie starcie Macieja Szewczyka z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem. Pierwszy z nich debiutuje w formule MMA, z kolei gwiazda programu Ex Na Plaży przegrała swoją ostatnią walkę z “Don Kasjo”. Bukmacherzy widzą w “Ambro” minimalnego faworyta. 

Kursy: “Szewcu” (1.75) vs “Ambro” (1.65)

Alan “Alanik” Kwieciński – Arkadiusz “Aroy” Tańcula

Innym debiutantem, którego zobaczymy w oktagonie, będzie Arkadiusz Tańcula. Walka ma być rozwiązaniem prywatnego konfliktu z Alanem Kwiecińskim – byłym uczestnikiem programu Warsaw Shore. Obaj debiutują w Fame MMA. 

Kursy: “Alanik” (1.27) – “Aroy”(2.55)

Cyprian “Cypis” Racicki – Bartosz “Qbik” Kubik

Kolejne starcie to również pojedynek debiutantów – Bartosz “Qbik” Kubik zawalczy z Cyprianem “Cypisem” Racickim. Znani ze swojej “imprezowej” twórczości muzycy również stoczą swoje pierwsze walki w formule MMA. 

Kursy: “Cypis” (2.05) – “Qbik” (1.45)

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj

O kolejnym zawodniku, którego zobaczymy podczas Fame MMA 6, trudno powiedzieć, że jest nowicjuszem. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, mimo swojej imprezowej natury, przez kilkanaście trenował boks. Procentuje to podczas walk w Fame MMA. Stoczył do tej pory dwie i obie wygrał. Teraz stanie naprzeciwko kolejnego debiutanta – Macieja Rataja – gwiazdora programu Ex Na Plaży. Obaj panowie nie ukrywają wrogości do siebie. 

Kursy: “Don Kasjo”(1.31) – Rataj (2.40)

Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “L PRO” Łapot

Następne starcie to kolejny pojedynek “muzyczny”. Mateusz “L Pro” Łapot stanie do walki z “Kubańczykiem”. Jakub Flas wygrał swój poprzedni pojedynek w Fame MMA. Dla porównania – Łapot to kolejny debiutant w karcie walk. Wydaje się, że Kubańczyk jest zdecydowanym faworytem. 

Kursy: “Kubańczyk” ( – ) – “L PRO” ( – )

Marcin “El Testosteron” Najman – Piotr “Bestia” Piechowiak

Mimo, że nie jest to walka wieczoru, wydaje się, że właśnie na ten pojedynek najbardziej czekają kibice. Piotr “Bestia” Piechowiak wyzwał do walki Marcina Najmana podczas ostatniego Fame MMA. “El Testosteron” przyjął propozycję swojego rywala i czeka nas walka pomiędzy tymi zawodnikami na najbliższej gali w Częstochowie. Najman wygrał ostatnią walkę z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem. Mimo niezbyt udanej kariery bokserskiej, wydaje się, że Najman jest faworytem starcia ze strongmanem. 

Kursy: “El Testosteron” (1.75) – “Bestia” (1.65)

Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki

W co-main evencie czeka nas starcie jednego z włodarzy federacji Fame – Wojciecha Goli. Zmierzy się on z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim. Gola przegrał ostatni pojedynek w ramach brytyjskiej edycji Fame MMA. W polskiej – będzie to dla niego druga walka (pierwszą wygrał). “Rafonix” także ma na swoim koncie porażkę w Fame MMA. Który z zawodników wygra tym razem?

Kursy: Gola (1.57) – “Rafonix” (1.85)

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Zusje

Jako walkę wieczoru wybrano walkę Zusje z Linkimaster. Walka kobiet ponownie zawita na Fame MMA. Od starcia Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską jest to stały punkt każdej gali. Linkimaster wygrała wspomniany pojedynek. Mimo tego, że przegrała ostatnią walkę z Lil Masti, do tego przystępuje jako faworytka.

Kursy: “Linkimaster” (1.47) – Zusje (2.00)

STANY PRZELICZNIKÓW AKTUALNE NA 27.03.2020, 13:15;

LVBet Fame MMA 6 Kursy
Kursy na Fame MMA 6 już niedługo pojawią się w LVBet!

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 6? 

Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 roku w Częstochowie. Wydarzenie planowane jest bez udziału publiczności w związku z pandemią koronawirusa.

LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady – gdzie je zrealizujecie?

  • Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Fame MMA 6 znajdziecie w serwisie LVBet. Jest on oficjalnym partnerem gali, więc jest to bezpieczne miejsce, gdzie zrealizujecie swoje LVBet Fame MMA 6 typy na zakłady. Wykorzystując kod promocyjny LV Bet, czyli hasło KBVIP, każdy nowy użytkownik serwisu LVBet.pl otrzymuje dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej! Zawiera się w niej bonus depozytowy do 1500 złotych, a także 70 PLN jako premia bez wpłaty! Wszystko co musicie zrobić, to zarejestrować się u tego bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu i w odpowiednim polu wpisać podane wyżej hasło.

  • Najwyższe kursy na Fame MMA 6 tylko na iKodBonusu!

Żeby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi obstawiania Fame MMA 6, warto odwiedzać regularnie nasz serwis. Znajdziecie tutaj wszystkie aktualne informacje na temat najlepszych typów na Fame MMA 6, kursy na poszczególne walki i wiele więcej. Tym bardziej, że typowanie Fame MMA 6 nie będzie wcale takim prostym zadaniem.

Transmisja LVBet Fame MMA 6

Ci, którzy nie zainwestują w bilety na Fame MMA 6, będą mogli śledzić transmisję live z tego wydarzenia. Jak to zrobić?

  • Fame MMA 6 Transmisja w internecie

Live stream z Fame MMA 6 będzie dostępny na oficjalnej stronie gali. Transmisja odbędzie się w systemie PPV, a jej prawdopodobny koszt to 19,99 PLN.

  • Fame MMA 6 transmisja w TV

Fame MMA 6 na żywo będzie transmitowane tylko w internecie. Niestety, żadna telewizja nie pokaże relacji z tego wydarzenia na swoich łamach.