KSW 51 Typy na zakłady

Po gali KSW numer 50 w Londynie pozostały już tylko wspomnienia. Czas na kolejną edycję! Włodarze federacji Konfrontacji Sztuk Walki zapowiedzieli, że następny event spod ich znaku odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu! Poznajcie nasze KSW 51 typy na zakłady bukmacherskie i rozpocznijcie obstawianie razem z naszym serwisem! W tym celu, przygotowaliśmy dla Was tekst, który – mamy nadzieję – że ułatwi Wam obstawianie KSW 51.

Przebieg KSW 50

Zanim doszło do walk podczas KSW 50, mieliśmy trochę perypetii związanych z samą galą. W związku z licznymi kontuzjami, włodarze musieli dokonać „przemeblowania”, w ostatecznej karcie walk. Jednak, na szczęście, tak jak planowano – odbyło się aż osiem walk.

Kto w nich zwyciężył? W najbardziej oczekiwanym pojedynku, o pas wagi ciężkiej, Phil de Fries pokonał Luisa Henrique. W wadze półciężkiej, Tomasz Narkun, nieoczekiwanie, bez problemu poradził sobie z Przemysławem Mysialą, a Norman Parke wygrał z Marcinem Wrzoskiem w potyczce o tymczasowy pas wagi lekkiej.

Ponadto, w wadze półciężkiej, swoje starcie stoczył także Roberto Soldić. Chorwat wygrał z Michałem Pietrzakiem. W pozostałych pojedynkach, Damian Janikowski odprawił z kwitkiem Tony’ego Gilesa, Jason Radcliffe wygrał z Antonim Chmielewskim, a Dricus de Plessis pokonał Joiltona Santosa Lutterbacha.

W walce kobiet, Aleksandra Rola wygrała z Catherine Costigan.

KSW 51 Zakłady bukmacherskie
Zakłady na KSW 51 znajdziecie w ofercie LVBet!

KSW 51 – kiedy i gdzie?

Po tym, jak zakończyło się KSW 50 i została ogłoszona gala numer 51, pozostawało pytanie – kiedy i gdzie? KSW 51 odbędzie się na hali w Zagrzebiu, 9 listopada 2019 roku. Godzina rozpoczęcia gali to 19:00. Na oficjalnej stronie organizacji można już nabyć bilety na KSW 51. Ceny wejściówek wahają się od 30 do 950 PLN. Trzeba przyznać, że jest to spora rozbieżność.

KSW 51 – karta walk

Wszystkie walki zostały już potwierdzone. I tak, wiemy, że do oktagonu wraca Mariusz Pudzianowski. Na KSW 51, Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. Z kolei przeciwnikiem Borysa Mańkowskiego będzie Vaso Bakocević, a Antun Racić zmierzy się z Damianem Stasiakiem – i będzie to pojedynek o pas federacji KSW.

Filip Pejić stanie do rywalizacji z Danielem Torresem, a Aleksandar Ilić zawalczy z Cezarym Kęsikiem. Swoich rywali znają też także Ivan Erslan i Sebastian Przybysz. Zmierzą się oni, odpowiednio, z Darwinem Rodriguezem oraz Lemmym Krusiciem. Pozostałe walki to: Oli Thompson vs Ante Delija, Krystian Kaszubowski vs Aleksandar Rakas oraz Roman Szymański vs Milos Janicić.

KSW 51 Kursy
Kursy na KSW 51 znajdziecie w LVBet!

KSW 51 Zakłady bukmacherskie online

Gdzie najlepiej realizować zakłady na KSW 51? Oczywiście, u najlepszych, polskich, legalnych bukmacherów. Tym sposobem, polecamy Wam typowanie KSW 51 w serwisie LVBet. Tym bardziej, że kursy na KSW 51 są tam już dostępne, więc możecie wykorzystać bonus powitalny od tego buka i obstawić KSW 51.

Depozytowa premia na start może wynieść nawet nawet 1500 PLN – w zależności od tego, ile wpłacicie pieniędzy podczas swoich pierwszych dwóch doładowań konta gracza. Ponadto, LVBet zadbało, byście dostali też premię bez wpłaty – wynosi ona nawet 70 PLN.

Żeby uzyskać oba bonusy, wystarczy, że wpiszecie kod promocji LVBet podczas rejestracji i użyjecie naszego linku! Przyznajcie, sprawa wygląda na naprawdę prostą. Warto zrobić to już teraz, tym bardziej, że niedługo powinny pojawić się w tym serwisie kursy na KSW 51.

Nasze typy na KSW 51

Tak, jak wspomnieliśmy, przeliczniki na KSW 51 są już dostępne w serwisie LVBet. Jak się one prezentują?

FaworytKurs
B. Mańkowski (vs V. Bakocević)1,25
M. Pudzianowski (vs E. Jun)1,7
K. Kaszubowski (vs A. Rakas)1,25
S. Przybysz (vs L. Krusic)1,53
R. Szymański (vs M. Janicić)1,77
F. Pejić (vs D. Torres)1,44
I. Erslan (vs D. Rodriguez)1,35
C. Kęsik (vs A. Ilić)1,81
A. Racić (vs D. Stasiak)1,78

Mimo tego, że faworyci bukmachera LVBet są znani, warto być ostrożnym, biorąc się za obstawianie KSW 51. Oczywiście, najlepiej jest śledzić, na bieżąco, informacje związane z KSW 51, aby być pewnym tego, że nasze KSW 51 typy na zakłady bukmacherskie okażą się trafione. Tym bardziej, zachęcamy do odwiedzania naszego portalu i sprawdzania najważniejszych wiadomości dotyczących KSW 51.

Transmisja KSW 51

Relacja zostanie przeprowadzona zarówno w formie live stream KSW 51 w internecie, jak i i transmisji w TV. KSW 51 w TV obejrzymy w Cyfrowym Polsacie. Z kolei, w internecie umożliwi to Wam platforma oficjalnej strony, czyli KSWMMA.com. To dzięki temu serwisowi, możecie przejść do KSW TV, gdzie wykupicie dostęp do transmisji z gali. Oba rodzaje transmisji to relacja w ramach systemu PPV, co też nie jest niespodzianką. Koszt wykupienia transmisji to 40 PLN. Start KSW 51 już 9 listopada o 19 w Arenie Zagrzeb.