KSW 53 Typy Na Zakłady

Miłośnicy mieszanych sztuk walki mogą być zadowoleni. Już 11 lipca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja gali od federacji Konfrontacji Sztuk Walki! Poznajcie na KSW 53 typy na zakłady bukmacherskie, które pozwolą Wam na pewniejsze obstawianie KSW 53! Tym, którzy planują zagrać na zakładach na KSW 53 chcemy je przedstawić i pomóc w podjęciu ostatecznych decyzji. Jesteście gotowi? Nie ma na co czekać, zaczynajmy! 

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 53?

Event pod znakiem KSW 53 miał odbyć się w Łodzi, w Atlas Arenie. Jako datę wydarzenia wybrano 21. dzień marca 2020 roku. Jednak plany organizatorom pokrzyżował koronawirus. Światowa pandemia sprawiła, że świat sportu został sparaliżowany. Zmusiło to organizatorów do przełożenia wydarzenia. W połowie czerwca, wyznaczona została nowa data KSW 53 – to 11 lipca 2020 roku. Gala odbędzie się w Warszawie – i co najważniejsze – bez udziału publiczności. Przynajmniej wstępnie. Podobnie jak Fame MMA 6, KSW 53 ma zostać zrealizowane w studiu telewizyjnym. 

Co się działo na poprzedniej gali KSW?

Zanim przeanalizujemy to, co może nas czekać na najbliższej gali, warto sprawdzić, jakie rozstrzygnięcia miały walki, które były zaplanowane na KSW 52. Wydarzenie odbyło się 7 grudnia 2019 roku w Arenie Gliwice. 

Organizatorzy zaplanowali z tej okazji aż 9 walk, a wśród nich wiele pojedynków, które elektryzowały publiczność – zarówno w hali, jak i przed telewizorami. Oczywiście, napięcie rosło wraz z kolejnymi walkami, a galę zapoczątkowały starcia Michała Włodarka z Srdanem Maroviciem oraz Macieja Kozieczko z Michaelem Dubois. Walki te wygrali pierwsi z wymienionych, w tych parach, zawodników. 

Kolejne zwycięstwa należały do Michała Michalskiego (który pokonał Alberta Odzimkowskiego), Artura Sowińskiego (wygrał z Viniciusem Bohrerem), Karoliny Owczarz (pokonała Aleksandrę Rolę) oraz Shamila Musaeva (zwyciężył w walce z Grzegorzem Szulakowskim). 

KSW 53 Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie na KSW 53 będą, najpewniej, dostępne w STS!

Następnie, doszło do starcia o tymczasowy pas w kategorii piórkowej. W nim, Ivan Buchinger musiał uznać wyższość Salahdine’a Parnasse’a. Francuz obronił tym samym pas, który wywalczył podczas zeszłorocznego, kwietniowego KSW 48. 

Zanim doszło do walki wieczoru, czekał nas jeszcze jeden pojedynek. Prawdopodobnie ten, na który… wszyscy najbardziej czekali. Podczas KSW 52, Szymon Kołecki zmierzył się z Damianem Janikowskim. Pojedynek ten cieszył się nie mniejszym zainteresowaniem niż walka wieczoru. W starciu dwóch olimpijczyków, wygrał ten pierwszy. Kołecki zwyciężył dzięki technicznemu nokautowi na Janikowskim w 2. rundzie.  Dzięki temu, były sztangista odniósł swoje 8 zwycięstwo w 9. walce w MMA. Co ciekawe, każda z wygranych miał miejsce po KO. 

We wspomnianej już walce wieczoru, Scott Askham pokonał Mameda Chalidowa. Dla Anglika było to 19. zwycięstwo w zawodowych walkach w MMA. Askham zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. 

Karta walk na KSW 53

Jednak już teraz znamy skład większości pojedynków podczas KSW 53. Wobec tego, można się spodziewać, że lada chwila pojawi się pełna karta walk KSW 53. W marcu, w łódzkiej Atlas Arenie mieli wystąpić, między innymi, Mariusz Pudzianowski, Roberto Soldić czy Karol Bedorf. Na tę chwilę – ich udział w KSW 53 nie jest już taki oczywisty. Wielu kibiców ubolewa z tego powodu, tym bardziej, że liczyli, że np. Na KSW 53 Pudzian będzie jedną z gwiazd wieczoru – podobnie zresztą jak Soldić oraz Bedorf. 

KSW 53 Kursy
Kursy na KSW 53 znajdziesz już niedługo w Fortunie!

Mamy nadzieję, że już niedługo wszystko będzie jasne i poznamy wszystkich zawodników, którzy będą walczyć na KSW 53. Na tę chwilę znamy 12 nazwisk. Niewiadomych pozostały 4. W Warszawie zostanie rozegranych 8 walk, z czego 6 już znamy. To starcia: Mateusz Gamrot vs Norman Parke, Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek, Roman Szymański vs Mateusz Legierski, Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz (rewanż), Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński. Swojego przeciwnika poznał także Tomasz Drwal. Będzie niż Łukasz Bieńkowski. Dwa kolejne pojedynki zostaną jeszcze ogłoszone. 

Tym razem nie zdecydowano się na wybranie jednej walki wieczoru, a postawiono na dwa takie starcia. Nominowano nimi pojedynki Mateusza Gamrota z Normanem Parke oraz Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem. Cytując klasyka: będą grzmoty!

Zakłady na KSW 53

Na KSW 53 zakłady bukmacherskie nie są, co oczywiste, jeszcze dostępne. Kursy na KSW 53 powinny pojawić się w ofertach topowych serwisów do obstawiania w momencie, gdy pojawi się pełna karta walk. Na tę chwilę, typów na KSW 53 nie zrealizujecie u bukmacherów. Jesteśmy jednak przekonani, że gdy już nadarzy się odpowiedni moment, na KSW 53 kursy znajdziecie w firmach STS, Fortuna oraz BetFan.

Ci, którzy regularnie czytają nasze analizy wiedzą, że do każdego z tych serwisów posiadamy kody promocyjne, przy których wpisaniu otrzymuje się ekskluzywny bonus powitalny. Jednak nowym czytelnikom jesteśmy winni wyjaśnienie. 

W STS użycie kodu KB-VIP spowoduje, że bonus powitalny może wzrosnąć nawet do 1259 PLN. Na premię powitalną składa się tutaj bonus 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Standardowo mamy przyznany za rejestrację pakiet: do 1200 PLN bonusu od depozytu oraz freebet 25 PLN. 

Dla porównania – kod promocyjny u bukmachera Fortuna aktywuje bonus 100% do 1000 PLN od depozytu, zakład bez ryzyka do 125 PLN, a także 20 PLN premii w ramach programu Fortuna Klub Plus. Ostatni z bonusów może zostać wykorzystany na zakłady bukmacherskie. 

Jednym z dobrych portali do obstawiania KSW 53 jest także BetFan. To młody gracz na polskim rynku bukmacherskim, ale już zalicza się do prawdziwego “topu”. Nie tylko pod kątem oferty na zakłady bukmacherskie (na KSW 53 zapewne będzie podobnie), ale i ze względu na bardzo wysoki bonus powitalny. W BetFan jest to pakiet startowy nawet do 3100 PLN! Żeby uzyskać do niego dostęp, wystarczy, że użyjecie podczas rejestracji kodu promocyjnego od naszego portalu – KBONUS100.

Wspomnieliśmy również o kursach na KSW 53. Nasze na KSW 53 typy na zakłady będziecie mogli zrealizować, gdy już one się pojawią. Gdy się to stanie – od razu Was o tym poinformujemy. Bądźcie na bieżąco, regularnie czytając nasze artykuły i doniesienia związane z KSW 53. 

Najlepsze typy na KSW 53

Ciężko typować KSW 53, nie znając jeszcze wszystkich walk, które odbędą się podczas kolejnej edycji wydarzenia spod szyldu Konfrontacji Sztuk Walki. Pewne jest to, że czekają nas niesamowite emocje. Każdy z zawodników będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością, która zgromadzi się przed telewizorami i monitorami komputerów.

Poza tym, ciężko określić co warto obstawiać podczas KSW 53 nie znając kursów bukmacherskich na KSW 53. Gdy już one się pojawią – zdecydowanie będzie nam łatwiej przekazać, naszym zdaniem, najlepsze na KSW 53 typy na zakłady bukmacherskie. Na tę chwilę musimy czekać na pełną kartę walk KSW 53.

KSW 53 Transmisja: w TV, w internecie

Transmisja z KSW 53 będzie dostępna za pośrednictwem systemu PPV. Koszt wykupienia PPV z KSW 53 to kwota 29 PLN, czyli nieco niższa niż przy okazji poprzednich transmisji z tego wydarzenia. Transmisję wykupicie wchodząc na oficjalną stronę organizacji KSWMMA i przechodząc do zakładki “Bilety” lub bezpośrednio odwiedzając serwis KSWTV.