KSW 53 Typy Na Zakłady

Miłośnicy mieszanych sztuk walki mogą być zadowoleni. Już 21 marca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja gali od federacji Konfrontacji Sztuk Walki! Poznajcie na KSW 53 typy na zakłady bukmacherskie, które pozwolą Wam na pewniejsze obstawianie KSW 53! Tym, którzy planują zagrać na zakładach na KSW 53 chcemy je przedstawić i pomóc w podjęciu ostatecznych decyzji. Jesteście gotowi? Nie ma na co czekać, zaczynajmy! 

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 53?

Event pod znakiem KSW 53 odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie. Jako datę wydarzenia wybrano 21. dzień marca 2020 roku – o czym już wspomnieliśmy we wstępie. Planowana godzina rozpoczęcia gali KSW 53 to 19:00. Już teraz można nabyć bilety na KSW 53. Ich koszt waha się w przedziale 90 – 650 PLN. Trzeba przyznać, że to spora rozbieżność. 

Co się działo na poprzedniej gali KSW?

Zanim przeanalizujemy to, co może nas czekać na najbliższej gali, warto sprawdzić, jakie rozstrzygnięcia miały walki, które były zaplanowane na KSW 52. Wydarzenie odbyło się 7 grudnia 2019 roku w Arenie Gliwice. 

Organizatorzy zaplanowali z tej okazji aż 9 walk, a wśród nich wiele pojedynków, które elektryzowały publiczność – zarówno w hali, jak i przed telewizorami. Oczywiście, napięcie rosło wraz z kolejnymi walkami, a galę zapoczątkowały starcia Michała Włodarka z Srdanem Maroviciem oraz Macieja Kozieczko z Michaelem Dubois. Walki te wygrali pierwsi z wymienionych, w tych parach, zawodników. 

Kolejne zwycięstwa należały do Michała Michalskiego (który pokonał Alberta Odzimkowskiego), Artura Sowińskiego (wygrał z Viniciusem Bohrerem), Karoliny Owczarz (pokonała Aleksandrę Rolę) oraz Shamila Musaeva (zwyciężył w walce z Grzegorzem Szulakowskim). 

KSW 53 Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie na KSW 53 będą, najpewniej, dostępne w STS!

Następnie, doszło do starcia o tymczasowy pas w kategorii piórkowej. W nim, Ivan Buchinger musiał uznać wyższość Salahdine’a Parnasse’a. Francuz obronił tym samym pas, który wywalczył podczas zeszłorocznego, kwietniowego KSW 48. 

Zanim doszło do walki wieczoru, czekał nas jeszcze jeden pojedynek. Prawdopodobnie ten, na który… wszyscy najbardziej czekali. Podczas KSW 52, Szymon Kołecki zmierzył się z Damianem Janikowskim. Pojedynek ten cieszył się nie mniejszym zainteresowaniem niż walka wieczoru. W starciu dwóch olimpijczyków, wygrał ten pierwszy. Kołecki zwyciężył dzięki technicznemu nokautowi na Janikowskim w 2. rundzie.  Dzięki temu, były sztangista odniósł swoje 8 zwycięstwo w 9. walce w MMA. Co ciekawe, każda z wygranych miał miejsce po KO. 

We wspomnianej już walce wieczoru, Scott Askham pokonał Mameda Chalidowa. Dla Anglika było to 19. zwycięstwo w zawodowych walkach w MMA. Askham zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. 

Karta walk na KSW 53

Niestety, nie znamy jeszcze wszystkich walk na KSW 53. Pełna karta walk nie została jeszcze podana przez organizatorów.  Na ten moment swój udział w gali, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, potwierdzili Mariusz Pudzianowski, Roberto Soldić oraz Karol Bedorf. Przez dłuższy czas zastanawiano się, czy na KSW 53 Pudziana też zobaczymy, ale teraz już wszystko jest jasne. 

KSW 53 Kursy
Kursy na KSW 53 znajdziesz już niedługo w Fortunie!

Zakłady na KSW 53

Na KSW 53 zakłady bukmacherskie nie są, co oczywiste, jeszcze dostępne. Kursy na KSW 53 powinny pojawić się w ofertach topowych serwisów do obstawiania w momencie, gdy pojawi się pełna karta walk. Na tę chwilę, typów na KSW 53 nie zrealizujecie u bukmacherów. Jesteśmy jednak przekonani, że gdy już nadarzy się odpowiedni moment, na KSW 53 kursy znajdziecie w firmach STS, LVBet oraz Fortuna.

Ci, którzy regularnie czytają nasze analizy wiedzą, że do każdego z tych serwisów posiadamy kody promocyjne, przy których wpisaniu otrzymuje się ekskluzywny bonus powitalny. Jednak nowym czytelnikom jesteśmy winni wyjaśnienie. 

W STS użycie kodu KB-VIP spowoduje, że bonus powitalny może wzrosnąć nawet do 1259 PLN. Na premię powitalną składa się tutaj bonus 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Standardowo mamy przyznany za rejestrację pakiet: do 1200 PLN bonusu od depozytu oraz freebet 25 PLN. 

Do serwisu LVBet wymagany kod promocji przy rejestracji – który spowoduje aktywację eksluzywnej oferty powitalnej – to hasło KBVIP. Wtedy to, użytkownik uzyskuje dostęp do promocji na start – bonusu od dwóch pierwszych wpłat do 1500 PLN, a także premii bez depozytu do 70 PLN. 

Dla porównania – kod promocyjny u bukmachera Fortuna aktywuje bonus 100% do 1000 PLN od depozytu, zakład bez ryzyka do 125 PLN, a także 20 PLN premii w ramach programu Fortuna Klub Plus. Ostatni z bonusów może zostać wykorzystany na zakłady bukmacherskie. 

Wspomnieliśmy również o kursach na KSW 53. Nasze na KSW 53 typy na zakłady będziecie mogli zrealizować, gdy już one się pojawią. Gdy się to stanie – od razu Was o tym poinformujemy. Bądźcie na bieżąco, regularnie czytając nasze artykuły i doniesienia związane z KSW 53. 

Najlepsze typy na KSW 53

Ciężko typować KSW 53, nie znając jeszcze wszystkich walk, które odbędą się podczas kolejnej edycji wydarzenia spod szyldu Konfrontacji Sztuk Walki. Pewne jest to, że czekają nas niesamowite emocje. Każdy z zawodników będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością, która zgromadzi się w Atlas Arenie, a także przed telewizorami i monitorami komputerów.

Gdy już poznamy wszystkich “aktorów” tego, nadchodzącego wydarzenia, przekażemy Wam kursy na KSW 53. A to nie wszystko. Podamy Wam też nasze na KSW 53 typy na zakłady bukmacherskie. Wiemy, że pisaliśmy o tym wyżej, ale chcemy Wam to jeszcze raz powtórzy i zapewnić. 

KSW 53 Transmisja: w TV, w internecie

Transmisja z KSW 53 będzie dostępna za pośrednictwem systemu PPV. Zakupu można dokonać, między innymi, na oficjalnej stronie gali czyli kswmma.com, gdzie będzie możliwość skorzystania z live streamu z KSW 53. Dostęp do KSW 53 umożliwi swoim widzom, prawdopodobnie, także Cyfrowy Polsat, który transmitował również poprzednią edycję eventu od tej federacji. Prawdopodobny koszt wykupienia dostępu do gali to 40 złotych.