Kownacki – Helenius Typy Na Zakłady

Już w najbliższy weekend, Adam Kownacki stoczy swoją kolejną, zawodową walkę w karierze. Tym razem przeciwnikiem polskiego pięściarza będzie Fin, Robert Helenius. Chcecie poznać na walkę Kownacki – Helenius typy na zakłady bukmacherskie od naszego portalu? Jeśli tak, zapraszamy do lektury poniższego tekstu! 

Adam Kownacki (POL) - Robert Helenius (FIN)
Barclays Center, Nowy Jork (USA) - 08.03.2020, 02:00
Wynik\BukmacherSTSFortuna
Adam Kownacki1,051,08
Remis-28,00
Robert Helenius7,756,69

Data, gdzie, kiedy: walka Kownackiego z Heleniusem

Tak, jak napisaliśmy we wstępie, walka Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem odbędzie się w najbliższy weekend – w nocy z 7 na 8 marca 2020 roku w Barclays Center w Nowym Jorku. Organizatorem wydarzenia jest Premier Boxing Champions. Walka ta wyłoni kolejnego pretendenta do walki o mistrzostwo wagi ciężkiej organizacji WBA. 

Adam Kownacki – historia walk, przedstawienie zawodnika

30-latek urodził się w Łomży. Ma obecnie za sobą 20 zawodowych walk. Wszystkie wygrał, z czego aż 15 przez nokaut. “Babyface” mierzy 191 centymetrów, a jego zasięg ramion jest o 2 centymetry większy. Debiut na zawodowych ringach zaliczył w październiku 2009 roku, kiedy to wygrał z Carosseem Auponte. Dość powiedzieć, że już swój pierwszy pojedynek zakończył przez techniczny nokaut na rywalu. W kolejnych miesiącach, Adam Kownacki dostawał kolejnych przeciwników, jednak żaden z nich nie mógł przeciwstawić się utalentowanemu Polakowi.

Po latach przerwy 2011-2013, wrócił na ring w kwietniu 2013 roku. Stanął naprzeciwko Calberta Lewisa i zrobił to, co umie najlepiej – po prostu wygrał kolejną walkę. Wraz z upływem lat, Kownacki mierzył się z coraz to lepszymi pięściarzami. Jednak nie miało to dla niego żadnego znaczenia, z kim stawał w ringu do walki. Prawdziwymi testami dla Kownackiego miały być starcia z Joshuą Tufte i Arturem Szpilką, które miał stoczyć w 2017 roku. Jak się domyślacie – oba zakończyły się wygraną łomżanina. Oba – po znokautowaniu swoich rywali. 

Kownackiemu nie dali rady także Iago Kiladze, Charles Martin oraz Gerald Washington. W ostatnim pojedynku, Chris Arreola wytrzymał całą walkę. Nie uchroniło go to jednak przed porażką. Kownacki wygrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Robert Helenius – historia walk, przedstawienie zawodnika

Helenius ma za sobą aż 32 pojedynki. Fin wygrał 29 z nich, a 3-krotnie musiał uznać wyższość rywali. “Nordycki Koszmar” wygrał przed czasem 18 ze swoich walk. Sam też dwukrotnie został znokautowany przez swoich przeciwników. 

36-letni Fin, podobnie jak Kownacki, rozpoczął swoją karierę zawodową od serii wygranych walk. Zaczęło się od nokautu na Gene Pukallu. Następnie, Fin stoczył jeszcze 21 walk i w każdej z nich zwyciężył. Pogromcę znalazł dopiero w swojej 23. walce. Okazał się nim Johann Duhaupas. Robert Helenius został w tym pojedynku znokautowany. Kolejne porażki poniósł z Dillianem Whytem oraz Geraldem Washingtonem. Z tym ostatnim wygrał Adam Kownacki, w jednej ze swoich ostatnich walk. 

Kownacki - Helenius Zakłady Bukmacherskie
Zakłady na walkę Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem znajdziecie w STS!

Kownacki – Helenius Zakłady Bukmacherskie Online

Do starcia w Nowym Jorku pozostało już niewiele czasu. Wiedzą o tym także bukmacherzy. Zakłady na walkę Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem znajdziecie w STS oraz Fortunie! W obu tych portalach uzyskacie korzystne promocje powitalne. Mogą być one jeszcze wyższe, jeśli użyjecie kodów bonusowych od naszego portalu! 

Tym samym, stosując w STS kod KB-VIP możecie zyskać bonus do 1259 złotych! Składa się on z dwóch części: bonusu od pierwszej wpłaty – 100% do 1230 PLN, a także freebetu w kwocie 29 złotych. Informacje o tym, co oferuje zastosowany w STS kod promocyjny znajdziecie w naszym portalu. Z kolei, żeby poznać kod do Fortuny, wystarczy, że klikniecie w banner, który znajduje się w tym tekście. Kod promocyjny do Fortuny, o którym przeczytacie na naszej stronie, zostanie Wam automatycznie przypisany, a spowoduje to odblokowanie dostępu do bonusu o wartości nawet 1145 złotych: premii 100% do 1000 PLN od pierwszego depozytu, zakładu bez ryzyka w kwocie 125 PLN a także 20 PLN w ramach programu Fortuna Klub Plus. 

Kownacki – Helenius Kursy

Jak natomiast prezentują się kursy na pojedynek Adam Kownacki – Robert Helenius? Według bukmacherów, Polak jest zdecydowanym faworytem tej walki. Kurs na wygraną Kownackiego to 1.08 (w Fortunie), przy 7,75 (w STS) na Heleniusa. 

Kownacki – Helenius: typy na zakłady od iKodBonusu

Naszym zdaniem, podobnie jak bukmacherów STS oraz Fortuna, w starciu wygra Adam Kownacki. Polak znajduje się w bardzo dobrej formie i sądzimy, że poradzi sobie z rywalem. Oczywiście, spodziewamy się wyrównanego pojedynku, także ze względu na duże doświadczenie Heleniusa. Uważamy jednak, że “Babyface” ostatecznie zejdzie z ringu jako zwycięzca. Dla przypomnienia – zwycięzca otrzyma szansę walki o pas mistrzowski. To powoduje, że waga pojedynku jest jeszcze większa. 

Gdzie obejrzeć walkę Kownackiego z Heleniusem? Transmisja

Galę z Nowego Jorku, a co za tym idzie – walkę Kownackiego z Heleniusem będzie można prawdopodobnie obejrzeć w TVP Sport. Bardzo prawdopodobne, że publiczny nadawca postara się o to, żeby każdy kibic miał swobodny dostęp do transmisji z tego wydarzenia. Jeśli tak się stanie, stream z walki dostaniecie na sport.tvp.pl. Przypomnijmy, że walka Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem odbędzie się w nocy z 7 na 8 marca 2020 roku.