GO BET Kod Promocyjny

Na początku lutego 2020 roku pojawiła się informacja o starcie nowego, legalnego, polskiego bukmachera, jakim jest GO BET. Co prawda, spółka otrzymała na tę chwilę licencję jedynie na otwarcie punktów naziemnych, ale można się spodziewać, że już niedługo właściciele będą starać się o licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej także w internecie. Tym bardziej, że wskazuje na to kilka rzeczy. Czy znany jest już do GO BET kod promocyjny, czyli jedna z rzeczy najbardziej szukanych przez nowych użytkowników każdej marki? Odpowiedź poznacie, dzięki poniższemu tekstowi!

BonusOpis
Bonus powitalny:Informacje dotyczące wysokości bonusowego pakietu powitalnego pojawią się wraz ze startem serwisu.
Bonus Bez Depozytu:Informacje dotyczące wysokości bonusu bez depozytu pojawią się wraz ze startem serwisu.
GO BET Kod Promocyjny: Informacje o kodzie promocyjnym pojawią się, gdy już serwis wystartuje.

Bukmacher GO BET. Co to jest, kto za nim stoi?

Właścicielem firmy jest Artur Paweł Szewczyk. To on jest wpisany w rejestrze firmowym jako prezes zarządu. Adresem siedziby firmy jest ulica Stanisława Worcella 6/9 w Krakowie. Kapitał zakładowy wyznaczono na 2 miliony złotych, a sama spółka pod nazwą GO BET Sp. z o.o. została założona we wrześniu 2016 roku. W gronie wspólników znalazła się także Hanna Zofia Olchawska. 

Licencja GO BET – kiedy?

Tak, jak wspomnieliśmy na samym początku naszego artykułu, GO BET posiada już licencję na prowadzenie naziemnych punktów, oferujących obstawianie zakładów bukmacherskich. Firma otrzymała je na początku lutego 2020 roku, a stosowne zezwolenie zostało wydane, co oczywiste, przez polskie Ministerstwo Finansów. 

Zaraz po tym wydarzeniu, założono kolejną spółkę, tym razem pod nazwą “GO BET Zakłady internetowe”. Można się więc spodziewać, a praktycznie być pewnym, że firma już rozpoczęła starania o uzyskanie licencji na zawieranie zakładów bukmacherskich online. Można się więc spodziewać, że legalny bukmacher GO BET ruszy online jeszcze w 2020 roku. A przynajmniej wielu graczy ma taką nadzieję. Tym bardziej, że sprawy toczą się w bardzo szybkim tempie. 

Rejestracja i logowanie w GO BET

Czego można spodziewać się po procesie dołączenia do grona użytkowników bukmachera GO BET? Przede wszystkim – prostoty. 

GO BET Zakłady Bukmacherskie Online
Czekając na zakłady bukmacherskie w GO BET, sprawdź ofertę STS!

Wiele serwisów stosuje proces, tak zwanej, szybkiej rejestracji, dopiero po której ukończeniu wymagana jest weryfikacja. Ba, użytkownicy często mają możliwość wyboru – który rodzaj jest dla nich bardziej odpowiedni. Wydaje się, że GO BET może podążać tą drogą, czyli ścieżką najlepszych na rynku. Tym bardziej, że wierzymy w chęci GO BET-u do błyskawicznego znalezienia się w gronie bukmacherów o wysokiej jakości oferowanych usług. W każdym aspekcie. 

Kod Bonusowy do GO BET

Czas przejść do najważniejszego tematu tego artykułu, czyli kodu premiowego do GO BET. Czy istnieje już w GO BET kod promocyjny, który pozwoli Wam na zdobycie ekskluzywnej premii powitalnej na start przygody z tą nową marką? 

Niestety, musimy zmartwić Was w tej kwestii. Na tę chwilę, żaden kod zniżkowy do GO BET nie istnieje. I prawdopodobnie go nie poznamy, aż nie otrzymamy oficjalnej informacji na temat startu serwisu bukmachera GO BET. Oczywiście, wiemy i rozumiemy Wasze zniecierpliwienie w tym temacie, ale niestety, nie możemy nic z tym zrobić. Ba, prawdopodobnie żaden kod rabatowy do GO BET nie zostanie podany, dopóki nie nastąpi oficjalne otwarcie portalu GOBET.pl. W tym miejscu pragniemy jednak zaznaczyć, że domena została już wykupiona. To powoduje, że start GO BET może być jeszcze bliżej, niż nam wszystkim się wydaje. 

Co będzie można uzyskać wpisując w GO BET kod promocji?

Wiele osób zadaje sobie także pytanie – jak będzie wyglądał bonus w GO BET? Co prawda, nie zawsze hasło promocyjne jest wymagane, żeby skorzystać z podstawowej oferty. Przykładem może być wpisany, lub nie, kod bonusowy do NobleBet. Mimo to, należy zauważyć, że kod vouchera do GOBET, a także bonus na start w GO BET to sprawy bardzo mocno ze sobą powiązane. 

Jednak, podobnie jak w przypadku kodu bonusu GO BET, tak i w kwestii premii powitalnej, nie mamy dla Was żadnych, konkretnych informacji. Możemy jedynie opierać się na przypuszczeniach, a także na tym, co obecnie oferują topowe marki bukmacherskie. A to dlatego, że zakładamy chęć GO BET-u do automatycznego wkroczenia do grona najlepszych, polskich bukmacherów internetowych. Na tę chwilę w tym gronie, bez żadnego zawahania, możemy wymienić marki STS oraz Fortuna.

Alternatywy w oczekiwaniu na GO BET – bonusy w STS i Fortunie

W tym miejscu warto napisać, co nieco, o bonusach dostępnych u tych bukmacherów. W STS możecie zyskać premię 100% – nawet do kwoty 1230 PLN – w zależności od wysokości Waszego pierwszego depozytu. Dodatkowo, bukmacher STS oferuje Wam freebet o wartości nawet 29 PLN! Oczywiście, jest to oferta ekskluzywna, dostępna tylko dla graczy, którzy użyją naszego kodu promocyjnego. Hasło premiowe do STS to kod: KB-VIP! W standardowej ofercie czeka na Was premia 100% do 1200 PLN od 1. wpłaty, a także darmowy zakład w wysokości 25 PLN. 

Różnicę w wysokości bonusu odczujecie także w Fortunie, jeśli, co oczywiste, zastosujecie nasz kod promocyjny. Żeby go poznać, należy kliknąć w przycisk dostępny poniżej. Spowoduje to automatyczne przeniesienie Was do ekranu rejestracji, gdzie wspomniane wyżej hasło premiowe zostanie Wam przypisane automatycznie. Wystarczy dokończyć proces rejestracji. Wtedy to odblokowanie zostanie dla Was dostęp do bonusu o łącznej wartości nawet 1145 złotych! Składa się na to maksymalny bonus 1000 PLN od wpłaty, zakład bez ryzyka, a także premia do programu Fortuna Klub Plus. Wartość ostatnich dwóch bonusów to kwoty – odpowiednio – do 125 oraz 20 PLN! Na naszej stronie przeczytacie też artykuł, w którym wyjaśniamy i przedstawiamy zalety jakie daje zastosowany w serwisie Fortuna kod promocyjny.

Warto też zastanowić się, nad potencjalnym istnieniem w GO BET bonusu bez depozytu. Wiele serwisów posiada go w swojej ofercie, a pierwszy z brzegu wydaje się być STS, o którym kilka słów napisaliśmy wyżej. Można go oczekiwać u nowego, legalnego bukmachera, tym bardziej, że form jego zapewnienia może być kilka. To sprawia, że GO BET ma duże pole “do popisu”. Przykładem może być kod promocyjny STS, który gwarantuje wspomniany już freebet.

Oferta GO BET – czego możemy oczekiwać?

Kolejną kwestią wartą poruszenia jest oferta nowego bukmachera. W tej sprawie, sądzimy, że GO BET nie zaskoczy nas niczym szczególnym, ale i nie zawiedzie. Gracze, jak i my, oczekujemy wielu kategorii związanych z obstawianiem wydarzeń sportowych, ale także i tych ze świata polityki czy – szeroko pojętego – show-businessu. 

Ponadto, przewidujemy, że GO BET od razu po starcie uruchomi sekcję zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. To dwie sekcje, cieszące się coraz to większą popularnością. Wielu graczy głównie na nich opiera swoją grę u danego bukmachera. Tym bardziej piszemy o tych sekcjach, gdyż firmy często przygotowują dedykowane promocje pod wymienione kategorie obstawiania. 

GO BET Aplikacja

Podobnie, jak w przypadku zakładów live w GO BET oraz sportów wirtualnych, jedną z wyczekiwanych rzeczy jest aplikacja mobilna. Uważamy, że GO BET ma na uwadze potrzeby współczesnych graczy i od razu po oficjalnym starcie serwisu odda w ręce użytkowników apkę na urządzenia mobilne. Tym bardziej, że coraz większa liczba użytkowników korzysta z zakładów bukmacherskich właśnie w tej formie. Jeśli aplikacja się pojawi, należy się jej spodziewać na urządzenia oparte o najpopularniejsze systemy mobilne – Android oraz iOS

GO BET Aplikacja Mobilna
Czy w GO BET doczekamy się aplikacji mobilnej? Sprawdź Fortunę w tym aspekcie!

GO BET Metody płatności

Jak mogą wyglądać płatności w GO BET? Tego nikt nie wie, ale uważamy, że czekają nas – prawdopodobnie – standardowe metody transferu środków. Od przelewów standardowych, przez internetowe, po portfele elektroniczne czy systemu przelewów błyskawicznych. Raczej nikt nie oczekuje w tej kwestii, od bukmachera GO BET, efektu “wow”.

GO BET Kod Promocyjny – Podsumowanie

Czas podsumować zebrane informacje. Cały ten tekst to masa rozważań. Oczywiście, część z nich może się nie potwierdzić, ale zakładamy też, że duża grupa znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym bardziej, że braliśmy pod uwagę najbardziej pewne i przypuszczalne scenariusze. Oczywiście, wiemy, że najważniejszy element tego artykułu, czyli hasło “GO BET Kod Promocyjny” pozostało bez rozwiązania. Jednak nie martwcie się. Start serwisu powinien nastąpić jeszcze w 2020 roku, co oznacza, że kod bonusowy do GO BET już niedługo będzie znany. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi uruchomienia GO BET – warto śledzić regularnie nasz portal. 

GO BET Kod Promocji – FAQ / Najczęściej Zadawane Pytania

Czy znany jest już kod promocyjny do GO BET?

Niestety, do GO BET kod promocyjny jeszcze nie został podany do wiadomości publicznej. Jeśli jednak będzie możliwość jego uzyskania, jak najszybciej dostaniecie od nas stosowną informację na ten temat! 

Kiedy start serwisu GO BET?

Nie mamy jeszcze informacji na temat daty oficjalnego startu strony internetowej nowego bukmachera GO BET. Na tę chwilę wiemy, że firma otrzymała licencję na prowadzenie punktów naziemnych. Kiedy pojawi się w internecie? Nie wiemy, trzeba czekać. 

Czy GO BET to marka godna zaufania?

Jak najbardziej. Dzięki posiadanej licencji, wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów, GO BET zalicza się do grona legalnych bukmacherów operujących na terenie naszego kraju. To powoduje, że automatycznie marka ta zyskuje miano zaufanej.