Fortuna Kod Promocyjny

Zastanawiasz się, jak wiele może dać Tobie Fortuna kod promocyjny? Co zyskasz dzięki jego znajomości? Wszystkiego dowiesz się z artykułu od naszego portalu! Oprócz opisu oferty i możliwości samego serwisu, dzięki iKodBonusu.pl poznasz specjalne hasło, które sprawi, że otrzymasz ekskluzywny bonus powitalny! Nie jest on dostępny dla każdego, a nasz serwis umożliwi Wam skorzystanie z tej wyjątkowej premii! To co, zaczynamy? 

BonusOpis
Fortuna Kod PromocyjnyWykorzystaj nasz kod
Bonus powitalnyNawet do 1145 PLN
Bonus od pierwszej wpłaty100% do 1000 PLN
Zakład bez ryzyka125 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN w ramach FKP
Transfer środkówWiele metod płatności!
Wersja mobilnaNa iOS, Android oraz Windows Phone!

Fortuna Zakłady bukmacherskie

Początki działalności firmy, którą znamy dzisiaj pod szyldem Fortuny, sięgają lat 90. poprzedniego stulecia. Ten bukmacher posiada swoje oddziały nie tylko w Polsce, ale także na Słowacji, w Czechach, Chorwacji czy Rumunii. W 2012 roku, Fortuna otrzymała pozwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej opartej na zakładach wzajemnych. Oznacza to, że zakłady bukmacherskie w Fortunie są pełni legalne, a każdy polski gracz może używać tego serwisu bez żadnych obaw. 

Fortuna Kod Promocyjny – zyskaj ekskluzywny bonus!

Jak brzmi kod promocji do serwisu Fortuna, który pozwoli Wam na zdobycie bardzo atrakcyjnej premii powitalnej? Hasło, które umieścicie w formularzu rejestracyjnym, pozwoli Wam na aktywację ekskluzywnej oferty na start! Żeby odkryć kod, potrzebny do wprowadzenia wyjątkowej promocji u bukmachera Fortuna, należy użyć naszego odnośnika aktywacyjnego. Znajduje się on poniżej. Tak, jak wspomnieliśmy, spowoduje to przypisanie Was do ekskluzywnej oferty powitalnej. Jaka ona jest?

Fortuna Bonus na start

Z kodem od naszego serwisu, gracz otrzymuje dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej. Bonus, o którym mowa, to nawet 1000 PLN premii depozytowej – w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, a także 125 PLN, które zyskacie w ramach zakładu bez ryzyka. Rejestrując się przy użyciu naszego linku otrzymacie także bonus bez depozytu o wartości 20 złotych przyznanych w ramach punktów FKP. Za podaną kwotę, możecie bez przeszkód grać na zakładach bukmacherskich! Jest to oferta bardzo atrakcyjna, niewiele niższa od tej, jaką uzyskacie na start w LV Bet.

Jak odebrać bonus w Fortunie?

Pierwszym, podstawowym krokiem jest oczywiście dołączenie do społeczności graczy Fortuny. W tym celu, należy KONIECZNIE użyć linku rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie. Następnie przejść do formularzu rejestracyjnego, a w polu „Fortuna Kod Promocyjny” wpisać uzyskany przez Was, dzięki serwisowi iKodBonusu.pl, kod bonusowy do Fortuny. Sprawi to, że system automatycznie przypisze Wam możliwość aktywacji ekskluzywnej oferty na Waszym koncie. 

  • Fortuna Kod promocyjny: jak odebrać zakład bez ryzyka?

To bardzo proste. Należy przede wszystkim wpłacić środki na swoje konto gracza. Trzeba to zrobić maksymalnie w ciągu 10 dni od momentu rejestracji w serwisie. Następnie wystarczy obstawić kupon. Gdy nasze zakłady w Fortunie zakończą się niepowodzeniem, bukmacher zwróci nam postawione pieniądze! Należy przy tym pamiętać, że promocja nie dotyczy zakładów na sporty wirtualne.

  • Jak zyskać bonus od depozytu w Fortunie?

W tym celu należy również maksymalnie 10 dni od daty rejestracji, dokonać wpłaty na swoje konto gracza. Następnie, w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność wysokości pierwszego depozytu. Kupon zostanie zaliczony wtedy, gdy znajdą się na nim co najmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem łącznym 1.90. Po spełnieniu opisanych warunków, otrzymacie wspomniane wyżej środki bonusowe. Podobny bonus depozytowy uzyskacie wykorzystując kod bonusowy do Noblebet.

Fortuna Kod Promocji
Wykorzystaj nasz kod promocyjny do Fortuny i odbierz bonus na start!

Oferta Fortuna

Oferta serwisu bukmacherskiego Fortuna jest tym, czego szuka praktycznie każdy gracz, chcący zagrać u renomowanego buka. Znajdziecie tutaj szeroką gamę zakładów – od sportów drużynowych, które są najpopularniejszymi sekcjami w strefie zakładów sportowych, czyli piłki nożnej, koszykówki czy hokeja, przez zakłady na sporty sezonowe – takie jak piłka wodna czy skoki narciarskie, aż po wydarzenia polityczne i rozrywkowe. Każda z kategorii zawiera dużą liczbę podkategorii, dzięki którym możemy wybrać interesującą nas ligę, szczebel rozgrywek czy typ zakładów. 

Oprócz sekcji zakładów pre-match, Fortuna zaopatrzyła się również w zakłady live, a także sporty wirtualne. W pierwszej z nich, do wyboru macie dosłownie wszystkie kategorie, o których pisaliśmy wyżej. Jest to informacja o tyle ważne, gdyż nawet jeśli spóźnicie się z obstawieniem interesującego Was zdarzenia, zawsze możecie zrobić to chwilę później – w ramach zakładów na żywo w Fortunie!

Jak z kolei prezentuje się oferta na sporty wirtualne w Fortunie? Do wyboru mamy aż sześć dyscyplin do obstawiania – piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, żużel oraz tenis. Grać na zakładach wirtualnych można grać przez całą dobę, co niewątpliwie jest bardzo dużą zaletą. 

Fortuna Aplikacja mobilna

W tak doświadczonym serwisie jakim jest Fortuna Zakłady bukmacherskie online, nie mogło zabraknąć oczywiście aplikacji na urządzenia mobilne. W Fortunie, podobnie jak w innych serwisach hazardowych, jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Jak ją pobrać? 

Fortuna Aplikacja mobilna
Wykorzystaj kod promocyjny w Fortunie grając w aplikacji mobilnej!

Podobnie jak inne aplikacje bukmacherskie, tak też w przypadku Fortuny, ograniczenia nałożone przez sklep Google Play, nie pozwalają na umieszczanie aplikacji bukmacherskich w oficjalnym storze. Wobec tego, żeby pobrać aplikację od Fortuny wystarczy przejść do strony bukmachera i wybrać z menu opcję „Mobile”. Można to zrobić także przez bezpośredni adres download.efortuna.pl, a następnie kliknąć “Pobierz aplikację”. Waga pliku instalacyjnego to zaledwie 12 megabajtów. 

W przypadku urządzeń z systemem iOS sytuacja wygląda o wiele prościej. W AppStore nie ma ograniczeń, takich jakie znajdziemy w sklepie od Google. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce wyrażenie Fortuna”, a następnie przejść do pobrania aplikacji na naszego smartfona. Do poprawnego działania apki na iOS wymagany jest system z minimalną wersją równą 8.

Fortuna nie zapomniała również o użytkownikach systemu Windows Phone. Osoby z niego korzystające mogą grać w serwisie za pośrednictwem, w pełni przystosowanej, wersji mobilnej strony eFortuna.pl.

Finanse Fortuna – wpłaty i wypłaty

Kwestia transferu środków również stoi w serwisie bukmacherskim eFortuna.pl na bardzo wysokim poziomie. Wpłat i wypłat pieniędzy możemy dokonywać zarówno za pomocą przelewów internetowych, jak i portfeli elektronicznych. Do wyboru mamy aplikacje bankowe, Skrill’a, ale także serwisy tPay czy PayU. Dla chętnych wciąż pozostaje dostępna opcja tradycyjnego przelewu bankowego.

Fortuna kod promocji to nie wszystko: Pozostałe promocje w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotowuje dla swoich klientów także oferty ograniczone czasowo. Warto śledzić je na bieżąco, odwiedzając nasz serwis lub wchodząc bezpośrednio na eFortuna.pl. Promocje ograniczone czasowo mają często związek z ważnymi wydarzeniami sportowymi – takimi jak mistrzostwa Europy czy świata, a także np. decydującymi spotkaniami w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów!

Podsumowanie

Z pełnym przekonaniem, możemy Wam polecić Fortunę, jako sprawdzone i legalne źródło gry na zakładach bukmacherskich. Ponadto, wykorzystując nasz Fortuna Kod Promocyjny” zyskujecie ekskluzywny bonus na start, o łącznej wartości nawet 1145 złotych! Jest to jedna z najwyższych promocji powitalnych na polskim rynku bukmacherskim. Jeśli dołożymy do tego kompleksową ofertę – zarówno na zakłady przedmeczowe, ale i także obstawianie live oraz sporty wirtualne, kreuje nam się kompletny serwis bukmacherski. 

Niewiele podmiotów hazardowych może równać się z ofertą bukmachera Fortuna, co z pewnością działa na korzyść tego bukmachera. Zastanawiacie się, czy rejestracja w Fortunie to dobry pomysł? Jeśli chcesz zagrać na zakładach bukmacherskich i być pewnym, że robisz to u rzetelnego źródła – możesz przestać mieć wątpliwości. Serwis Fortuna to absolutny top. 

Fortuna Kod Promocyjny

9.8

Pole kodowe

10.0/10

Promocje

9.5/10

Kursy

9.9/10