eWinner Kod Promocyjny

Poznaj najnowszy eWinner kod promocyjny! Nowy bukmacher na polskim rynku już wystartował! Gracze długo wyczekiwali informacji na temat kiedy eWinner wystartuje… teraz jednak już koniec zastanawiania się! Ewinner.pl jest w tym momencie dostępne, więc warto przejrzeć, co nowy gracz” ma nam do zaoferowania. Chcecie się przekonać? Zapraszamy do naszej recenzji!

BonusOpis
eWinner Kod PromocyjnyUżyj naszego linku
Bonus powitalnyNawet do 1150 PLN!
Zakład bez ryzykaDo 150 PLN
Bonus za drugi depozyt100% do 500 PLN
Bonus za trzeci depozyt100% do 500 PLN
Opcja Cash-OutDostępna!
Wypłata środkówNawet w 15 minut!
SupportPrzez chat i formularz kontaktowy

eWinner zakłady bukmacherskie online

Firma eWinner posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności opierającej się na zakładach bukmacherskich na terenie Polski. Zezwolenie zostało wydane na okres 6 lat. Tak, jak napisaliśmy wyżej, strona internetowa tego bukmachera mieści się pod adresem ewinner.pl. To kolejny, po Noblebet, legalny serwis bukmacherski. 

eWinner rejestracja

Rejestracja w eWinner jest bardzo prosta i przejrzysta. Składa się ona z dwóch kroków, a przejść do tego procesu można, korzystając z naszego odnośnika do tego bukmachera czy też używając opcji „Zarejestruj się”, którą znajdziecie w prawym, górnym rogu strony ewinner.pl. Tak, jak wspomnieliśmy, rejestracja to dwa etapy – wypełnienie danych użytkownika i danych osobowych. 

W pierwszym kroku jesteśmy proszeni o podanie maila czy hasła użytkownika, ale także – kodu promocyjnego. Drugi krok to wpisanie dokładnych danych dotyczących naszej osoby – imienia, nazwiska, i tak dalej… Ukończona rejestracja eWinner to ostatni krok przed pierwszym logowaniem do serwisu. Następnie wystarczy potwierdzić tożsamość gracza, i można grać!

Kod bonusowy eWinner

W trakcie dołączania do eWinner można wpisać eWinner kod promocyjny. Jak brzmi taki kod rejestracyjny eWinner? Otóż na ten moment nie jest żaden kod promocyjny eWinner wymagany, aby dostać bonus powitalny. Oczywiście, byłaby to opcja bardzo przydatna. Tym bardziej, że często ze specjalnymi hasłami promocyjnymi wiążą się ekskluzywne oferty dla graczy. Na ten moment jednak musicie zadowolić się standardowym bonusem. Natomiast, nasz portal postara się, czym prędzej, zdobyć dla Was kod promocyjny do eWinner. 

Bonus na start na kod promocji eWinner

No dobrze, ale jaki jest ten bonus powitalny? eWinner przygotował pakiet powitalny, składający się z trzech mniejszych bonusów. Pierwszy z nich to zakład bez ryzyka do 150 PLN. Jak go odebrać? Po założeniu konta, należy dokonać wpłaty na konto gracza. Jeśli postawimy kupon, a – niestety – nie okaże się wygrany, bukmacher zwróci nam pieniądze! Oczywiście, do maksymalnej kwoty 150 złotych, a jedynym, wymaganym przez firmę eWinner warunkiem jest obstawienie zakładu za minimum 20 PLN. 

eWinner bonus powitalny

Po tym, jak wykorzystamy pierwszy bonus, jesteśmy uprawnieni do odbioru drugiego z nich – bonusu 100% do 500 PLN od drugiego depozytu. Po wpłacie kolejnych minimum 20 złotych, promocja zostanie aktywowana na koncie gracza. Bonus jednak zostanie przyznany dopiero wtedy, gdy obrócimy wpłaconą kwotę po kursie minimum 1.50. 

Następnie, na konto bonusowe zostanie nam przekazany wspomniana premia – maksymalnie do 500 PLN. Aby wypłacić nasze środki bonusowe na konto depozytowe, należy dokonać 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą, z kursem minimalnym 2.50 na każdym z kuponów. Wydaje się, że jest to bardzo rozsądne rozwiązanie. Identyczna sytuacja występuje w przypadku 3-ego bonusu – tam również jest to premia 100% do 500 PLN od wpłaty. I tak, jak poprzednio, najpierw trzeba wykorzystać pierwsze dwie promocje, aby skorzystać z następnej. 

Można żałować, że nie znajduje się obecnie w ofercie eWinner bonus bez depozytu, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Tym bardziej, że łączna wartość bonusów to 1150 PLN! To przecież niewiele mniej niż oferuje czołowy polski bukmacher LVBet.

Pozostałe promocje eWinner

W eWinner nie tylko znajdziemy bonus powitalny, ale także różnego rodzaju promocje czasowe. Bukmacher na niektóre wydarzenia proponuje swoim graczom np freebet eWinner. Oprócz tego, należy oczekiwać, że z biegiem czasu, tych promocji będzie więcej. Tym bardziej, że eWinner od samego początku chce dać zapewnić swoim graczom jak najlepsze warunki do obstawiania.

eWinner oferta

Wiemy, że, na ten moment, kod bonusu eWinner nie jest potrzebny, aby otrzymać w eWinner bonus na start, który – swoją drogą – jest bardzo atrakcyjny. Ale przecież premia powitalna to nie wszystko. Ważna jest też również oferta. Jakie więc zakłady bukmacherskie znajdziemy w eWinner? 

Można powiedzieć, że praktycznie wszystkie. Od piłki nożnej po sporty walki, czy wydarzenia ze świata polityki. Absolutnie, nie można narzekać na brak zakładów w ofercie eWinner. Jest też oczywiście dostępna w eWinner live sekcja, która pozwala obstawiać na żywo. Ponadto, bukmacher dostarcza swoim graczom nowość na rynku, jaką jest opcja Custom Bet. Pozwala ona na stworzenie własnego zakładu.

W tym celu należy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie bukmachera. Następnie, eWinner ma 12 godzin na to, aby zaakceptować (lub nie) naszą propozycję zakładu. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca – nasz zakład zostanie dodany do oferty! Czegoś takiego na polskim rynku bukmacherskim jeszcze nie było i trzeba wspomnieć o tym, tylko i wyłącznie, w samych pozytywach. 

eWinner zakłady bukmacherskie

eWinner mobile

Jeśli chodzi o aplikację mobilną – na ten moment tutaj pozytywów nie możemy napisać, gdyż aplikacja eWinner jeszcze nie istnieje. Jak zapewnia bukmacher, pojawi się ona niedługo. Miejmy nadzieję, że użytkownicy systemów Android i iOS wkrótce będą mogli korzystać z eWinner ze swoich smartfonów, bo jest to bardzo przydatna rzecz. 

Opinie eWinner

Jakie mogą być opinie na temat nowej marki na polskim rynku bukmacherskim? Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki – jak najbardziej pozytywne. Oczywiście, można się przyczepić np. do braku aplikacji mobilnej, ale eWinner nadrabia to chociażby Custom Betem lub wysokim bonusem powitalnym. I to bez konieczności wpisania w polu eWinnner kod promocyjny” jakiegokolwiek hasła! Co to będzie jak ten kod bonusowy do eWinner się pojawi? Jedno jest pewne – chcemy go jak najszybciej dla Was zdobyć. Tym bardziej zachęcamy do częstego odwiedzania naszego portalu. 

eWinner Kod Promocyjny

9.2

Pole kodowe

8.5/10

Promocje

9.5/10

Kursy

9.7/10