Euro 2020 Typy na zakłady

Już są! Swoje Euro 2020 typy na zakłady możecie realizować u najlepszych, polskich legalnych bukmacherów! W naszym artykule, podpowiemy Wam, gdzie możecie rozpocząć obstawianie Euro 2020, a także jakie są najlepsze kursy na Euro 2020!

Euro 2020 – gdzie i kiedy?

Już od dłuższego czasu wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się Euro 2020. Turniej został zaplanowany w dniach 12 czerwca – 12 lipca 2020 roku. Co ciekawe, po raz pierwszy odbędzie się na terenie więcej niż 3 krajów. Do organizacji mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej zostało wybranych aż 12 europejskich miast: Kopenhaga, Amsterdam, Dublin, Bukareszt, Bilbao, Budapeszt, Baku, Glasgow, Monachium, Petersburg, Rzym oraz Londyn. I to w angielskiej stolicy odbędzie się finał Euroczempionatu. 

Drużyny Euro 2020

Zakończyły się już eliminacje do Euro 2020, więc znamy większość reprezentacji, które wezmą udział w przyszłorocznym turnieju. Część drużyn rozegra jeszcze baraże. Wiemy jednak co nieco o zasadach, jakie panują w kwalifikacjach. 

W zawodach wezmą udział aż 24 drużyny – z czego aż 20 zapewni sobie udział już po fazie grupowej eliminacji. Do turnieju awansowały po dwie najlepsze ekipy, z każdej grupy kwalifikacyjnej. Do tego grona, w marcu 2020 roku, dołączą jeszcze cztery drużyny. Zostaną one wyłonione dzięki barażom. Te także zostaną rozegrane w nieco innej formie, niż dotychczas. 

Euro 2020 Zakłady bukmacherskie
Kursy na zwycięzcę mistrzostw Europy ma już LVBet!

Do tej pory, w barażach brały udział drużyny, które zajęły miejsca tuż za pozycjami premiowanymi awansem w swojej grupie kwalifikacyjnej. Teraz, Europejska Unia Piłkarska zdecydowała, że w fazie play-off eliminacji, wezmą udział najlepsze drużyny Ligi Narodów, a dokładniej – te, którym nie udała się sztuka bezpośredniego awansu do turnieju. Pomysł jest ciekawy, ale równie ciekawi jesteśmy przebiegu takiej formy rozgrywania barażu o Euro.  

Euro 2020 zakłady bukmacherskie online

Zakłady na Euro 2020 są już dostępne w LVBet, Fortunie oraz STS. Może to trochę dziwić, tym bardziej, że jeszcze cztery drużyny dołączą do zestawienia po barażach. Jednakże, najlepsi bukmacherzy mają już swoich faworytów. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o idealnych serwisach do grania na zakładach na Euro 2020, czyli wymienionych już portalach.

Kod promocji LV Bet pozwoli Wam na realizację zakładów z bonusem. Premia powitalna w tym serwisie to aż 1500 PLN, w zależności od wysokości waszych pierwszych dwóch wpłat, a także, dodatkowo, nawet 70 złotych bez depozytu! Jest to absolutnie, topowa oferta na polskim rynku bukmacherskim, wobec której ciężko przejść obojętnie. 

W Fortunie wykorzystując nasz kod promocyjny premia startowa to bonus 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka do 125 PLN oraz 20 PLN jako punkty FKP. Czyli całkiem sporo. Natomiast w STS kod promocyjny powoduje aktywację premii podwajającej depozyt do 1230 PLN w ramach środków bonusowych. Ponadto, dostaniecie jeszcze 29 PLN jako freebet.

Na kogo obstawiać? – czyli typy na Euro 2020

Wśród faworytów bukmacherów znajdują się, między innymi, Francja, Anglia czy Belgia. Wysoko cenione są też szanse Niemców czy Hiszpanów. 

Nie ma w tym przypadku – Francuzi to aktualni mistrzowie świata, a także wicemistrzowie Europy. Z kolei Synowie Albionu, z roku na rok prezentują się coraz lepiej. Hiszpanie także, po kilku latach niepowodzeń, powoli wracają na swój poziom. 

Gdzie w tym wszystkim jest reprezentacja Polski? Cóż, Polacy nie są oczywiście głównym faworytem do złotego medalu, jednakże nie są i nie będą też skazywani na pożarcie. Kurs na wygraną Polski na Euro 2020 waha się obecnie między 75.0, a 101.0  (stan na 2 grudnia 2019). 

Drużyna\BukmacherSTSLVBetFortuna
Anglia655,5
Francja77,57,5
Belgia7,06,07,0
Niemcy10,010,09,0
Hiszpania8,09,010,0
POLSKA75,0101,0100,0

Naszym zdaniem, ciężko w tym momencie sprawić, aby typowanie Euro 2020 było bezpieczne. Turniej rozpocznie się dopiero w czerwcu, więc zostało do niego bardzo dużo czasu. Jeszcze wiele może się zmienić – zarówno jeśli chodzi o kontuzje, jak i roszady na ławkach trenerskich. Pokazała to sytuacja w sztabie szkoleniowym reprezentacji Hiszpanii. Mimo to, jak najbardziej, należy się zgodzić z bukmacherami i postawić w gronie faworytów Francję oraz Belgów – takie są nasze Euro 2020 typy na zakłady bukmacherskie. 

Euro 2020 transmisja

Transmisja Euro 2020 zostanie przeprowadzona zarówno w TV, jak i w internecie. Jeśli chodzi o telewizję, turniej pokaże Telewizja Polska oraz Telewizja Polsat. Podobnie rzecz ma się w przypadku Euro 2020 live stream. Publiczny nadawca zapewni ją poprzez serwis SPORT.TVP.PL, a Cyfrowy Polsat udostępni relacje na IPLA.TV. Można się spodziewać, że w obu stacjach turniej będzie odpowiednio opakowany” i na to nie będziemy musieli narzekać. 

Miejmy nadzieję, że na grę zawodników reprezentacji Polski – także.