Duda vs Trzaskowski Typy Na Zakłady Bukmacherskie

Rafał Trzaskowski nowym kandydatem na prezydenta RP! Obecny prezydent Warszawy zastąpił Małgorzatę Kidawę – Błońską – taka informacja została podana 15 maja 2020 roku przez Koalicję Obywatelską. Czy to oznacza, że teraz Rafał Trzaskowski będzie najpoważniejszym rywalem obecnie urzędującego prezydenta, Andrzeja Dudy? To pytanie zadaje sobie wielu graczy, których zamierzali obstawiać wybory prezydenckie 2020. Jakie są na rywalizację Duda vs Trzaskowski typy na zakłady bukmacherskie? Co warto grać u bukmachera? Nasz tekst odpowie Wam na to pytanie! 

Kiedy odbędzie się starcie Duda vs Trzaskowski?

Żeby doszło do bezpośredniej konfrontacji między tymi kandydatami, potrzebna jest – przede wszystkim – II tura wyborów prezydenckich 2020. Jeśli do niej dojdzie, odbędzie się ona dwa tygodnie po pierwszym etapie głosowania. 

W pierwszej turze, żaden z kandydatów nie może uzyskać ponad połowy ważnych głosów. Wtedy to zostanie przeprowadzone dodatkowe głosowanie (II tura), w którym weźmie udział dwóch kandydatów z największą liczbą głosów z I tury. Oczywiście, Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski muszą zająć pierwsze dwa miejsca, żeby znaleźć się obaj w drugim etapie. 

Po tym, jak głosowanie na wybory prezydenckie 2020 nie odbyło się w pierwotnym terminie, zostanie wyznaczona nowa data wyborów prezydenckich 2020. Ta, nie została jeszcze zaakceptowana. Nieoficjalnie mówi się, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się 28 czerwca. Oznacza to, że ewentualna druga tura wyborów prezydenckich 2020 mogłaby się odbyć 12 lipca. 

Andrzej Duda – sylwetka kandydata

Obecnie urzędujący prezydent RP sprawuje swój urząd od 2015 roku. Wtedy to, Andrzej Duda wygrał w II turze w starciu z Bronisławem Komorowskim, ówczesną głową państwa. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości zwyciężył także w pierwszym etapie wyborów prezydenckich 2015. 

Wcześniej, Andrzej Duda piastował stanowiska w Parlamencie Europejskim, Sejmie czy radzie miasta Krakowa. Z wykształcenia jest prawnikiem. 

Rafał Trzaskowski – sylwetka kandydata

Rafał Trzaskowski został wybrany na kandydata na prezydenta RP po tym, jak z ubiegania się o prezydenturę zrezygnowała Małgorzata Kidawa – Błońska. Trzaskowski jest obecnym prezydentem Warszawy, a swoje stanowisko piastuje od 2018 roku. Wtedy to wygrał w głosowaniu w starciu z Patrykiem Jakim, którego kandydaturę popierała Zjednoczona Prawica. 

Mimo, że jego kariera polityczna rozkwitła dopiero po tym wydarzeniu, nie oznacza to, że nie ma on doświadczenia w polityce. Ma na swoim koncie pracę w Parlamencie Europejskim, Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji czy także w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. 

Duda vs Trzaskowski Zakłady Bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie na starcie Duda vs Trzaskowski pojawią się w STS!

Duda – Trzaskowski Zakłady Bukmacherskie Online

Zakłady bukmacherskie na starcie Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim w formie H2H pojawią się, zapewne, dopiero w przypadku drugiej tury wyborów prezydenckich – jeśli oczywiście obaj kandydaci się do niej zakwalifikują. Na tę chwilę na starcie Duda – Trzaskowski kursy bukmacherskie nie są dostępne w serwisach do obstawiania zakładów. 

Mimo to, zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 możecie już grać w topowych portalach. W tym celu możecie wybrać jeden z trzech, bardzo dobrych portali: STS, Fortunę czy BetFan. Oczywiście, opcji jest więcej, jeśli jednak gracie u tych bukmacherów, macie możliwość zgarnięcia atrakcyjnych premii na start. Wystarczy, że użyjecie kodów bonusowych od iKodBonusu. 

Dla przypomnienia: 

  • Żeby uzyskać dostęp do bonusu powitalnego od STS wystarczy, że wpiszecie kod KB-VIP podczas rejestracji. Aktywuje to premię, której łączna wartość może osiągnąć kwotę nawet 1259 PLN;
  • Kod do serwisu Fortuna, który możecie odkryć na naszej stronie zapewnia Wam możliwość otrzymania premii o wartości do 1145 złotych – bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1000 PLN, zakładu bez ryzyka 125 PLN, a także premii bez wpłaty w kwocie 20 PLN z programu Fortuna Klub Plus;
  • Naszą trójkę uzupełnia portal BetFan, gdzie kod KBONUS100, podany w formularzu rejestracyjnym, zapewni Wam dostęp do premii powitalnej w postaci bonusu od depozytów oraz zakładu bez ryzyka. Jej łączna wartość to kwota nawet 3100 złotych!

Duda vs Trzaskowski: Kursy bukmacherskie na wybory prezydenckie

Tak, jak wspomnieliśmy, kursy na Duda vs Trzaskowski jeszcze nie są dostępne, ale u bukmacherów znajdziecie już inne przeliczniki na wybory prezydenckie. Oznacza to, że możecie już rozpocząć obstawianie wyborów prezydenckich. Według portali z zakładami, faworytem w wyścigu o prezydenturę jest Andrzej Duda. Obecnie urzędująca głowa państwa może liczyć na przelicznik równy 1.52. Drugi w kolejności jest kandydat Koalicji Obywatelskiej, już opisywany, Rafał Trzaskowski. Kurs na prezydenta Warszawy to 3.50. Trzeci w kolejności jest Szymon Hołownia. Pełne kursy bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 prezentujemy poniżej (stan na 22 maja 2020 roku): 

KandydatKurs
A. Duda1.52 (STS)
R. Trzaskowski3.50 (STS)
Sz. Hołownia4.50 (STS)
W. Kosiniak - Kamysz10.00 (STS)
K. Bosak30.00 (STS)
R. Biedroń75.00 (STS)
M. Jakubiak1000.00 (STS)
M. Piotrowski2500.00 (STS)
P. Tanajno5000.00 (STS)
S. Żółtek5000.00 (STS)

Duda vs Trzaskowski – czy warto obstawiać? Typy

Kursy H2H na wybory prezydenckie 2020 także już znajdziecie u bukmacherów. Tak, jak pisaliśmy – próżno szukać w tym zestawieniu pary Duda – Trzaskowski. Czy to oznacza, że nie opłaca się obstawiać wyborów prezydenckich 2020? Absolutnie nie. Macie do wyboru mnóstwo zakładów. Oczywiście, polityka jest dość nieprzewidywalna. To od Was ostatecznie zależy czy zdecydujecie się na grę na zakładach na wybory prezydenckie. Jeśli jednak mielibyśmy Wam polecić zdarzenie związane z jednym z wymienionych kandydatów, nasz typ na wybory prezydenckie 2020 to “poniżej 22% Rafała Trzaskowskiego w 1. turze wyborów”. Kurs na takie rozstrzygnięcie to 1.75 w STS (stan na 22 maja 2020 roku). Gdyby interesowały Was inne typy na zakłady na wybory prezydenckie 2020, wystarczy, że przeczytacie artykuł na ten temat na naszej stronie. 

Transmisja “starcia” Duda vs Trzaskowski. Wieczór wyborczy 2020 

Wiecie już, jakie są nasze na starcie Duda vs Trzaskowski typy na zakłady bukmacherskie. Jednak, czy będzie możliwość obejrzenia tego “pojedynku”? Transmisja z wieczoru wyborczego 2020, kiedy to zostaną podane pierwsze, sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020 rozpocznie się po godzinie 21:00 w dniu głosowania. Można powiedzieć, że już wtedy poznamy nazwisko nowego prezydenta Polski. W ostatnich latach, różnice między wynikami sondażowymi, a oficjalnymi nie były duże i pozwalały ocenić kto wygra wybory. Kto zwycięży w walce o fotel prezydenta RP? Czy będzie to – ponownie – Andrzej Duda? A może wygra Rafał Trzaskowski lub inny kandydat? Okaże się to, prawdopodobnie, 28 czerwca 2020 roku.